Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 26 kwietnia 2024, o 18:59

Nowości Nowości na Offtopic czyli tematy niezwiązane

Mapa strony Offtopic czyli tematy niezwiązane » Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

rekordy.ugu.pl

Więcej : rekordy.ugu.pl | Wyświetlone : 3378 | Odpowiedzi : 1


www.ProgramyPartnerskie.pdg.pl

Więcej : www.ProgramyPartnerskie.pdg.pl | Wyświetlone : 4572 | Odpowiedzi : 3


ZjedzmyCos.pl

Więcej : ZjedzmyCos.pl | Wyświetlone : 4386 | Odpowiedzi : 2


Wspolna-Flaszka.PL do oceny :)

Serwis społecznościowy, na którym można szukać znajomych z imprezy, umówić się na imprezkę, prowadzić dyskusje na forum, a także zamieszczać zdjęcia czy tez oceniaćinnych użytkowników.


Jest to moja pierwsza strona robiona od A do Z, wiec prosze sie nie znecac :)

http://wspolna-flaszka.pl
Więcej : Wspolna-Flaszka.PL do oceny :) | Wyświetlone : 3326 | Odpowiedzi : 0


Ocena - sklep komputerowy

Witam,

Proszę o ocenę sklepu internetowego pt. Tanie komputery i akcesoria.

Piszcie co wam się podoba, jakie byście zmiany proponowali itp.

Pozdrawiam
Więcej : Ocena - sklep komputerowy | Wyświetlone : 3587 | Odpowiedzi : 0


Wyburzone.pl

Ogólnopolski Katalog Nieistniejącej Architektury:

http://wyburzone.pl

Strona daje rzadką możliwość podziwiania nieistniejących już budynków z całej Polski. Każdy obiekt posiada przynajmniej jedną fotografię. Ponadto Internauci mają możliwość dodawania kolejnych budynków za pomocą formularza.

Polecam, jak również czekam na uwagi i sugestie :)
Więcej : Wyburzone.pl | Wyświetlone : 3269 | Odpowiedzi : 0


PiramidaStron.pl

Oceńcie:

Piramida stron <- wchodźcie i oceniajcie wszystko od grafiki po działanie :P Myślę że wam się spodoba, ale chciałbym poznać nawet te surowe opinie;p
Więcej : PiramidaStron.pl | Wyświetlone : 3410 | Odpowiedzi : 0


e-sekator.pl Ogrodniczy

Witam proszę o uwagi co można jeszcze zmienic, poprawić na www.e-sekator.pl Ogrodniczy sklep internetowy.
Będę wdzięczny. Pozdrawiam.
Więcej : e-sekator.pl Ogrodniczy | Wyświetlone : 3132 | Odpowiedzi : 0


Ocena strony

Zapraszam na stronę Clanową http://8dgs.xaa.pl i proszę o oceny oraz pamiętajcie jest to mój pierwszy szablon..
Dziękuję
Więcej : Ocena strony | Wyświetlone : 3276 | Odpowiedzi : 0


[strona] FOX blinds

Witam!

Ostatnio popełniłem coś takiego: FOX blinds

Wiem, że się nie valid'uje przez "name" dla formularza* .. ale poza tym nie jest chyba najgorzej ..
Trochę zamieszania z CSS'em (kilka plików), ale generowane "w locie" style dziwnie obciążały serwer (?!)
Całość działa prawidłowo (tak jak miało być) w Operze 9+, Firefox'ie 1+, Safari 3***, IEsyf 7 ... Trochę rozwala się w Operach 8.5 i wcześniejszych,IE 6, IE 5.5, Konqueror 3**, Mozilla 1** .. Najgorzej jest ...
Więcej : [strona] FOX blinds | Wyświetlone : 4916 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron