Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 15:47

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Mikroprzedsiębiorca Roku 2006

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez fundację Kronenberg i adresowany do mikroprzedsiębiorców, którzy zatrudniają nie więcej niż 10 pracowników. W dniu 13 grudnia 2006 odbyło się wręczenie nagród, a tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku 2006 w kategorii Produkcja przypadł naszej firmie. Bardzo dziękujemy!

Obrazek
Więcej : Mikroprzedsiębiorca Roku 2006 | Wyświetlone : 8125 | Odpowiedzi : 1


Tytuł Witryny Miesiąca grudnia 2006 od Magazyn Internet

W miesiącu grudniu 2006 Magazyn Internet wyróżnił naszą witrynę www.creamsoft.com/pajaczek, poświęconą programowi Pajączek, tytułem Witryny Miesiąca. Dziękujemy! Poniżej znajduje się wywiad zamieszczony w piśmie w związku z tym wyróżnieniem. Więcej informacji o naszych nagrodach można znaleźć na stronie nagród oraz na stronie Pajączka.

Obrazek

Źródło: http://www.mi.com.pl/witryna_miesiaca.php?id=110
MI: Od kiedy serwis jest dostępny w internecie?

Staram się odświeżać wygląd moich stron co jakiś czas, więc w obecnej postaci serwis działa ...
Więcej : Tytuł Witryny Miesiąca grudnia 2006 od Magazyn Internet | Wyświetlone : 6816 | Odpowiedzi : 0


Obróka galerii istniejących w necie.

Więcej : Obróka galerii istniejących w necie. | Wyświetlone : 10265 | Odpowiedzi : 6


Galernik 1.1.0 - opinia

Więcej : Galernik 1.1.0 - opinia | Wyświetlone : 11206 | Odpowiedzi : 8


Śmieciarek z Eksperta 7-8 /2005

Więcej : Śmieciarek z Eksperta 7-8 /2005 | Wyświetlone : 9913 | Odpowiedzi : 2


znacznik HTML

Więcej : znacznik HTML | Wyświetlone : 12939 | Odpowiedzi : 10


komunikat: division by 0

Więcej : komunikat: division by 0 | Wyświetlone : 12075 | Odpowiedzi : 8


Jak wstawić galerię do netu

Więcej : Jak wstawić galerię do netu | Wyświetlone : 8802 | Odpowiedzi : 2


Problerm z wstawieniem galeri

Czesc jestem zupelnie zielony w sprawy zwiazane z tym programem szukalem juz pomocy na innych forach lecz mi jej nieudzielono.Mam pytanie .Czy da sie wsadzic sam galerie na net jezeli sie niema storny? z góry dzięki a i czy ktos zna moze serwery na ktore mozna by bylo wsadzic ta galerie?
Więcej : Problerm z wstawieniem galeri | Wyświetlone : 7039 | Odpowiedzi : 2


Mam problem prosze o pomoc:(

Jestem webmasterem ale amatorem stworzylem galerie za pomoca galernika zapisalem na serwerze ftp wszystko odbylo sie bez przeszkod.Pytanie moze glupie ale jak mam teraz dodac galerie do strony?bardzo prosze o pomoc:(
Pozdrawiam!
Więcej : Mam problem prosze o pomoc:( | Wyświetlone : 6185 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron