Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 13 maja 2024, o 21:53

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Schematy kolorowania

Więcej : Schematy kolorowania | Wyświetlone : 4533 | Odpowiedzi : 2


Maly problem: Pajaczek kontra HP

Od jakiegos juz czasu meczy mnie taki oto problem: zainstalowany Pajaczek 5.1.0 w systemie XP pro. en, system aktualizowany, do tego instaluje w dowolnej kolejnosci drukarke HP lub skaner HP (7550, 4570c) i zaczyna sie problem. Po kazdym uruchomieniu i zamknieciu Pajaczka dalej pozostaje on w aktywnych procesach. Moge uruchomic kilka razy program i go zamknac, a w ten sposob zwieksze ilosc jego aktywnych wpisow w Task Manager. Odinstalowanie drukarki i skanera powoduje powrot do ...
Więcej : Maly problem: Pajaczek kontra HP | Wyświetlone : 4771 | Odpowiedzi : 2


Promocja w Helionie!

EHLO,

dzisiaj promocja najnowszej ksiązki o Pajączku! Cena obniżona o 30%! Do północy macie czas na zastanowienie :) (a jest nad czym?).
Kierunek www.helion.pl - marsz!
Więcej : Promocja w Helionie! | Wyświetlone : 3793 | Odpowiedzi : 0


Grafika

Więcej : Grafika | Wyświetlone : 4079 | Odpowiedzi : 1




Wyglad pajaczka

Więcej : Wyglad pajaczka | Wyświetlone : 8001 | Odpowiedzi : 9


Tryb edytora wizualnego Pajączka 5 - WYSIWYG czy nie ?

Witam Wszystkich 8)

Czy w Pajączku 5 Pro można w trybie edytora wizualnego przemieszczać grafike przy pomocy myszki tak jak ma to miejsce np. w Dreamweaver MX po umieszczeniu jej na warstwie ?

THX
Więcej : Tryb edytora wizualnego Pajączka 5 - WYSIWYG czy nie ? | Wyświetlone : 4462 | Odpowiedzi : 0


Podpowiedzi do znaczników - dlaczego mruga?

Witam Wszystkich!

W ver. Pajączek 5 NxG Std. na Win 2000 okienko podpowiedzi do znaczników po najechaniu myszą pojawia się i znika, tak co 0,5 sek.
Skorzystałem ze skrótu Ctrl + \.
Nadal nic, co może być powodem takiego "mrugania" okienka?
Więcej : Podpowiedzi do znaczników - dlaczego mruga? | Wyświetlone : 4852 | Odpowiedzi : 5




Nie mam już sił ... Rozszerzone wyszukiwanie

Nie mam doświadczenia w korzystaniu funkcji "wyszukiwanie rozszerzone" i opcjom "Używaj wyrażeń regularnych".
Jednak na szczęście jest pomoc i .....
W dokumencie mam całe mnóstwo wyrażeń:
"<td style="BORDER-RIGHT: windowtext ........... ">
Potrzebuję usunąć wszystkie style.
Znalazłem w pomocy:
Metaznaki - iteratory
łubu.*u odpowiada ciągom takim jak łubuau, łubuajhkjsd33j8dsu oraz łubuu,

Zastosowałem:
styl.*" i ... nie znajduje nic :cry:

Jak należy wykonać to zadanie ? ...
Więcej : Nie mam już sił ... Rozszerzone wyszukiwanie | Wyświetlone : 6445 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron