Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 05:11

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

jak zrobic takie coś?

Jak zrobić takie przyciski z zakładkami przykład na tej stronie:
polecamy/recenzje/czytelnia/wydawnictwo/
http://helion.pl/
Czy to js. czy mozna w samym htmlu i css?
Więcej : jak zrobic takie coś? | Wyświetlone : 4255 | Odpowiedzi : 1


Potrzebuje pomocy

A wiec witam od jakiegos czasu postanowilem pobawic sie w tworzenie stron mam server dedykowany ktorry jest przeznaczony do czego innego ale posluzy takze do hostowania storony jesli ktos bylby chetny aby mi pomoc byl bym bardzo wdzieczny
obecnie rozbudowywuje strone mój email [email protected]
Więcej : Potrzebuje pomocy | Wyświetlone : 4251 | Odpowiedzi : 1


IE czyta moją stronę ,a Mozilla nie.

Witam,

Pytanie jak w temacie.Mozilla nie widzi obrazków mojej strony natomiast IE widzi obrazki bardzo ładnie.Pewni to jakaś drobnostka ale może ktoś z was się już z tym zetknął.

Pozdraiwam.
Więcej : IE czyta moją stronę ,a Mozilla nie. | Wyświetlone : 7557 | Odpowiedzi : 6


Download pliku

Więcej : Download pliku | Wyświetlone : 6080 | Odpowiedzi : 3




odnośnik

Więcej : odnośnik | Wyświetlone : 5142 | Odpowiedzi : 2


Licznik kliknięc. Prosty

Więcej : Licznik kliknięc. Prosty | Wyświetlone : 4880 | Odpowiedzi : 1


Potrzebne przyciski na strone WWW

Hej Kochani - pomozcie w potrzebie. Gdzie moge znalezc szablony przyciskow na strone internetowa? Chodzi mi o angielskojezyczne wersje przyciskow z szablonow pajaczka.
Więcej : Potrzebne przyciski na strone WWW | Wyświetlone : 6049 | Odpowiedzi : 1


Pajączek pamięta wymiary zdjęć.

Więcej : Pajączek pamięta wymiary zdjęć. | Wyświetlone : 5119 | Odpowiedzi : 2


fwrite

Więcej : fwrite | Wyświetlone : 5424 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron