Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 15:27

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

JAK MAM UNIKNĄĆ DEFORMACJI MOJEJ STRONY GDY KTOŚ ZECHCE...??

JAK MAM UNIKNĄĆ DEFORMACJI MOJEJ STRONY GDY KTOŚ ZECHCE ZMIENIĆ SOBIE ROZMIAR TEKSTU (u góry-widok/rozmiar tekstu/...do wyboru mniejsza śred. większa itd.)PODCZAS PRZEGLĄDANIA MOJEJ STRONY www????????????????????????
Naprawdę nie mam pojęcia jak tego uniknąć!!!
Nawalił mi monitor 22 calowy na którym robiłem swoją stronkę www. Z racji wielkości ekranu miałem ustawiany ROZMIAR TEKSTU-"WIĘKSZY" i kiedy wziałem sobie na zapas malutki monitorek okazało się że moja strona jest zupełnie poprzestawiana,ponieważ domyślnie mam tu ustawiony ROZM.TESTU-"ŚREDNIA"!!!!
Pomyślałem sobie OK-zmienię ...
Więcej : JAK MAM UNIKNĄĆ DEFORMACJI MOJEJ STRONY GDY KTOŚ ZECHCE...?? | Wyświetlone : 8148 | Odpowiedzi : 8


Jakie są ksiązki do nauki Pajączka np 4.8.1

Tak jak w temacie. Czy moglibyście mi polecić książki do nauki obsługi tego wspaniałego edytora ? Tylko niezbyt droge ;)
Z góry dziękuję :wink: :wink: :)
Więcej : Jakie są ksiązki do nauki Pajączka np 4.8.1 | Wyświetlone : 6350 | Odpowiedzi : 5


data.godzina.......

Więcej : data.godzina....... | Wyświetlone : 5808 | Odpowiedzi : 4


makrokod

Więcej : makrokod | Wyświetlone : 4125 | Odpowiedzi : 1


POMOCY!!

Więcej : POMOCY!! | Wyświetlone : 5484 | Odpowiedzi : 3


Kolory jak je znaleść

Witam mam kolory podane w taki sposob w #f0f0f0 , #000000 itd. I chcialbym wiedziec jakie one maja odpowiedniki w czyli poszczegolne paramery
Odcień Czerwony
Nasycenie Zielony
Jaskrawośc Niebieski
Więcej : Kolory jak je znaleść | Wyświetlone : 5761 | Odpowiedzi : 3


Znaczniki

Więcej : Znaczniki | Wyświetlone : 11856 | Odpowiedzi : 14


Grafika

Więcej : Grafika | Wyświetlone : 4286 | Odpowiedzi : 1


iso 8859-2

Więcej : iso 8859-2 | Wyświetlone : 7817 | Odpowiedzi : 8


pajączek

jestem bardzo poczatkujacy czwicze w notatniku html
jak będe przechodził na pajączka to jaki mam wybrać
mam pajączka 2000
czym sie różnią te pajączki!!!

może ktos mi doradzi od czego mam zacząć!!
czy dobrze że zaczełem od notatnika?
Więcej : pajączek | Wyświetlone : 5544 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron