Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 11:00

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Galeria zdjęć

Witam wszystkich zacząłem robic strone i mysle ze będę tutaj częstym gościem hehehe ma taki problem w galeri zdjeć mam duże podpisy pod zdjeciami i co zrobić aby zdjecia dolegały równo do ramek. Z góry dziekuje za podpowiedź
Więcej : Galeria zdjęć | Wyświetlone : 6522 | Odpowiedzi : 4


broblem z kodami

Więcej : broblem z kodami | Wyświetlone : 4675 | Odpowiedzi : 2


Przykłady stronek w php

Więcej : Przykłady stronek w php | Wyświetlone : 4443 | Odpowiedzi : 1




jak w kodzie php wyswietlic tabelke lub przycisk, radio?

jak w kodzie php wyswietlic tabelke lub przycis radio?
thx za pomoc:)
Więcej : jak w kodzie php wyswietlic tabelke lub przycisk, radio? | Wyświetlone : 4934 | Odpowiedzi : 2


puścić dymka w komórce

Witam,

(pajączek 5NxG PRO)
szukałem problemu w archiwum, ale pewnie przeoczyłem lub nie ma..
Czy można w zwykłej tabeli wypełnionej tylko tekstem bez odsyłaczy uzyskać dymek komentarza po najechaniu na komórkę? (tak jak np. w Excelu)
Bedę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam.
Więcej : puścić dymka w komórce | Wyświetlone : 4894 | Odpowiedzi : 2


W jaki sposób uruchomic wlasne internetowe radio??

Bardzo prosze o pomoc w jaki sposob uruchomic wlasne internetowe radyjko! Z gory bardzo dziekuje!!!
Więcej : W jaki sposób uruchomic wlasne internetowe radio?? | Wyświetlone : 6614 | Odpowiedzi : 3


Przechowywanie tekstu sformatowanego

Więcej : Przechowywanie tekstu sformatowanego | Wyświetlone : 4926 | Odpowiedzi : 2


dzieki!!!!!

Spece mam pytanie !! :roll:
czy skrypty php mozna zamontować do pliku html żeby on został dalej html a nie był php !! jak to zrobić ??
Więcej : dzieki!!!!! | Wyświetlone : 20940 | Odpowiedzi : 11


Jak stworzyc strone internetową???

Więcej : Jak stworzyc strone internetową??? | Wyświetlone : 55609 | Odpowiedzi : 34


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron