Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 08:01

Nowości Nowości na Fora tematyczne

Mapa strony Fora tematyczne » Dział : Fora tematyczne

Eksport plików wyłącznie ostatnio zmodyfikowanych

Witam...

Czy Pajączek posiada opcję umożliwiającą eksport plików witryny na serwer, wyłącznie zmodyfikowanych od czasu ostatniego eksportu?
Mam tutaj na myśli pliki witryny za równo świeżo zaktualizowane, oraz nowo utworzone. Bez potrzeby eksportu całej witryny.
Więcej : Eksport plików wyłącznie ostatnio zmodyfikowanych | Wyświetlone : 3730 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dla bardzo początkujących


Działanie zakładek w Interia.pl

W jaki sposób działają zakładki w interii?
Niektóre z nich są odsyłaczami (permanentnymi) do oddzielnych serwisów a mimo to nie otwiera się serwis, lecz ładują się do boxu tylko niektóre informacje z tychże serwisów (np: fakty, polska lokalna, interia 360 itd).

Domyślam się, że jest tu użyty ajax, ale nie mogę rozgryźć zasady działania tych zakładek.
Więcej : Działanie zakładek w Interia.pl | Wyświetlone : 9174 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


KURS JS

Witam serdecznie. Odnowiłem ostatnio mój kurs Javascript:

http://www.doman.art.pl/kursjs

W najbliższym czasie dojdzie jeszcze kilka rzeczy. Serdecznie zapraszam :)
Więcej : KURS JS | Wyświetlone : 7180 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


Proszę o Pomoc www

Witam wszystkich ,mam mały problem ! Stworzyłem stronę internetową ale czemu mój brat w Niemczech jej nie widzi wyskakuje tylko jakiś błąd ! Słyszałem ,ze trzeba zmienić coś w kodzie HTML ale zamkneła mis ie strona i nie mogę jej znaleźć teraz ! Mam nadzieje ,ze znacie rozwiązanie z góry dziękuje
Więcej : Proszę o Pomoc www | Wyświetlone : 10057 | Odpowiedzi : 7 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Mam pytanie

Czy ktoś z państwa orjętuje się jak powinien brzmieć skrypt dla wszystkich przeglądarek by we wszystkich znanych wczytywała się strona tak samo we wszystkich przeglądarkach internetowych.
Więcej : Mam pytanie | Wyświetlone : 20165 | Odpowiedzi : 8 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


[SOLVED] Poszukuję detektywa CSS :)

Witam,

Może temat brzmi śmiesznie ale mam problem z odnalezieniem gdzie w CSS jest wpis robiący pionowe kreski w menu

Wykorzystałem już chyba wszystkie znane mi sposoby i nie umiem tego znaleźć

Strona www.remonty-pro.pl strona postawiona na Joomala, szablon kupiony na joomlart.com o nazwie ja.olivine

Co już robiłem:

1. Użyłem wtyczek do Firefoxa takich jak Web Developer i FireBug
2. Przeszukałem programem wszystkie pliki w katalogu z szablonem ale ...
Więcej : [SOLVED] Poszukuję detektywa CSS :) | Wyświetlone : 6667 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Nowa domena a css?

Więcej : Nowa domena a css? | Wyświetlone : 7740 | Odpowiedzi : 4 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Czcionka w IE7

Moim zadaniem było umieszczenie na tej stronie:

skryptu z podpowiedzią.
W Mozilli wyświetla się prawidłowo, ale dlaczego w IE7 czcionka zrobiła się taka brzydka, zniekształcona?
Więcej : Czcionka w IE7 | Wyświetlone : 6178 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Dla bardzo początkujących


Strona wielojązyczna

Więcej : Strona wielojązyczna | Wyświetlone : 5853 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Dla bardzo początkujących


aktywacja uzytkownika

Więcej : aktywacja uzytkownika | Wyświetlone : 4726 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dla bardzo początkujących


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron