Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 15 maja 2024, o 20:41

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Multimedia na stronie

Panowie mam pytanie: jak wstawić na stronie ww film, klip, dźwięk - chiodzi o soc w stylu jak na smog.pl ??

Jakiej technologi uzyć ??

Pozdrawiam
Więcej : Multimedia na stronie | Wyświetlone : 3548 | Odpowiedzi : 0


potrzebny skrypt lub wskazowka

Więcej : potrzebny skrypt lub wskazowka | Wyświetlone : 4200 | Odpowiedzi : 2


Problem z wyszukiwarką Opera.

Więcej : Problem z wyszukiwarką Opera. | Wyświetlone : 4239 | Odpowiedzi : 2


Problem

Witam :) Pisze, bo mój problem staje się dla mnie coraz bardziej denerwujący. Chodzi mianowicie o to że na mojej stronie http://www.uksruch.lublin.pl dzieje się coś takiego że czasmi jakby wyrzuca na góre strony, powiedzmy jestem na głównej stronie chcę wybrać jakiś link z menu z dołu strony np. Gry klikam ale nie przenosi mnie do działu Gry tylko wyrzuca na góre strony, podałem taki przykład, czasmi klikne ...
Więcej : Problem | Wyświetlone : 3840 | Odpowiedzi : 1


SUWAK W RAMCE

Więcej : SUWAK W RAMCE | Wyświetlone : 4228 | Odpowiedzi : 1


Strona wygląda na serverze rozjechałą się nieco :/

Witam serdecznie mam pytanie o co chodzi jeżeli strona na kompie wygląda super a na www nie bardzo prosze zobaczyć jak strona wygląda po wrzuceniu ne serwer http://www.bydgostrefa.republika.pl prosze o pomoc najlepiej kontaktując się na gg 5782474 zależy mi na czasie
Więcej : Strona wygląda na serverze rozjechałą się nieco :/ | Wyświetlone : 3893 | Odpowiedzi : 1


kolor tekstu z użyciem css

witam!

mam niby głupi problem, ale nie umiem naleźć rozwiązania ani w mojej mądrej książce, ani w necie. A nie mam już zbytnio czasu na dalsze poszukiwania, bo każda taka drobnostka zabiera mi sporo cennego czasu. Chyba zrezygnuję z tego css'a i xhtml'a i zrobię stronkę po staremu :?

Problem:

w html 4.01 wystarczyło w ramach znacznika <p></p> umieścić <font color="red">tekst</font> i tekst stawał się czerwony...

Chcę ...
Więcej : kolor tekstu z użyciem css | Wyświetlone : 5039 | Odpowiedzi : 3




problem z tabelka i formularzem

Więcej : problem z tabelka i formularzem | Wyświetlone : 4122 | Odpowiedzi : 2


[css]Problem z wycentrowaniem

Więcej : [css]Problem z wycentrowaniem | Wyświetlone : 3472 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron