Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 20:38

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

komentarze

Więcej : komentarze | Wyświetlone : 2970 | Odpowiedzi : 1


odnośniki

Witam!
Mam taki problem bo np jak mam strone w .htm i w niej chce podac odnosnik do pliku który jest o poziom wyzej to jak mam zbudować taki odnosnik??
PLiiizzzzz o pomnoc
Więcej : odnośniki | Wyświetlone : 3040 | Odpowiedzi : 1




Pozycjonowanie obrazków

Więcej : Pozycjonowanie obrazków | Wyświetlone : 5178 | Odpowiedzi : 4


Detekcja flasha

Więcej : Detekcja flasha | Wyświetlone : 3968 | Odpowiedzi : 2


Komunikacja między dwoma filamami Flasha w Mozilli i Operze

Allo wszystkim. Mam następujący problem - jak komunikowac sie między dwoma filmami flasha na jednej stronie w Mozilli i Operze.
W IE nie ma problemu, np.:
document.all.TGotoFrame('/',frameNumber);

Niestety Mozilla i Opera są na to niewrazliwe. Jeśli gdieś na forum była odpowiedź na to pytanie - bardo poprosze o linka, szukałem, ale nie znalazlem.

Pozdrówka
Więcej : Komunikacja między dwoma filamami Flasha w Mozilli i Operze | Wyświetlone : 4503 | Odpowiedzi : 2


Skalowanie strony

Witam
Niedawno zalozylem strone , narazie w wersji testowej. Pewno powtarzam wypowiedzi :) Moja strona sklada sie z 4 ramek (logo, menu,tresc, menu).
Problem mam taki:
Strone tworzylem na rozdzielczosci 1024X768 i na pelnym ekranie jest wszystko w porzadku. Klopoty sa przy skalowaniu okna jak i zmianie rozdzielczosci na mniejsza(pojawiaja siesuwaki w poszczegolnych ramkach). Pytam czy i jak mozna dostosowac parametry ramek aby skalowaly sie do do ...
Więcej : Skalowanie strony | Wyświetlone : 5645 | Odpowiedzi : 3


DIV'y - hmmm...

EHLO,
zacząłem się ostanio zastanawiać nad przejściem z tabelek na div'y. Wszystko fajnie, ale tylko dla prostych stron. A ja chcę mieć dość skomplikowany "lejałt" - np. moja stronka - http://www.op.osw.pl - czy ją da sie przerobić? I jak? Części tabelek mogę się pozbyć i zastąpić div'ami ale i tak będe musiał zrobić tabelki (choćby nagłowek), nie? Mogę potem całą tabelke wsadzić w div'a ale chyba nie o to chodzi...
A może się mylę?
Więcej : DIV'y - hmmm... | Wyświetlone : 40281 | Odpowiedzi : 54


php za free ??

zna ktos darmowy serwer na ktorym mozna umiescic swoja stronke www obslugujacy php ?
Więcej : php za free ?? | Wyświetlone : 6178 | Odpowiedzi : 4


numerowany formularz ???

witam
dawno o nic nie pytalem wiec zapytam :lol:

czy jest mozliwe (oby tak) zrobienie formularza w ktorym kazdy wpis wyslany na moja poczte bylby opatrzony kolejnym numerem
chodzi mi o nadanie numeru dla formularza w bazie ogloszen aby ulatwic znalezienie takiego ogloszenie w celu np. jego edycji lub skasowania
Więcej : numerowany formularz ??? | Wyświetlone : 3939 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron