Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 3 maja 2024, o 21:08

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

uruchamianie skryptów

Czy jest funkcja w PHP, która pozwala uruchomić jakiś skrypt o podanym czasie?
Więcej : uruchamianie skryptów | Wyświetlone : 5384 | Odpowiedzi : 1 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


NO!!! frameBorder, NO!!! frameSpacing

Ale się zawiesiłem ;)
Nie mogę wywalić przerwy miedzy ramkami ( przy okazji: czym się rózni frameborder od framespacing?)
Już to wcześniej zrobiłem parę razy, ale dziś - niewychodzi - niewiem czemu - czy może dlatego że na stronach ładowanych do ramek są obrazki większe niż wielkośc ramek??
A w ogóle efekt brak przerw między ramkami osiągnąłem wcześniej dopiero jak Definicję Typu Dokumentu dla stron ładowanych do ...
Więcej : NO!!! frameBorder, NO!!! frameSpacing | Wyświetlone : 10139 | Odpowiedzi : 11 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


[js]formularz

....................
Więcej : [js]formularz | Wyświetlone : 11854 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


zapamiętywanie

ciekawe, czy to chłopaki z CS namieszali? :-) bo w moim phpBB działało zapamietywanie usera, tak żeby nie musiał się biedny logować za każdym wejściem... Tu jakoś nie zapamiętuje. poza tym phpBB fajna rzecz :-)
Więcej : zapamiętywanie | Wyświetlone : 6534 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Jak zrobić ten przeklęty dowload??????

:twisted: Bardzo proszę bo się cały czas denerwuję jak zrobic ten przeklęty dowload????co?????
Błagam pomocy :shock:
Więcej : Jak zrobić ten przeklęty dowload?????? | Wyświetlone : 5045 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Z łańcuchów na liczby

Więcej : Z łańcuchów na liczby | Wyświetlone : 10164 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


Grafika w MySQL

Więcej : Grafika w MySQL | Wyświetlone : 8516 | Odpowiedzi : 3 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


php i pdf

Więcej : php i pdf | Wyświetlone : 10943 | Odpowiedzi : 5 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


Co to jest za błąd ???

Więcej : Co to jest za błąd ??? | Wyświetlone : 5180 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


blad w lini 1304

Więcej : blad w lini 1304 | Wyświetlone : 5179 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron