Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 22 maja 2024, o 00:36

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

problem z podzapytaniem

Więcej : problem z podzapytaniem | Wyświetlone : 8514 | Odpowiedzi : 7 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


Załączniki seryjne

Być może mój problem jest banalny, ale proszę o wyrozumiałość...

Czy można wysłać mail z kilkoma załącznikami do wielu różnych adresatów, ale tak, aby nie musieć wysyłać go wielokrotnie ze swojego komputera? (załączniki są spore jak na marne połączenie). Wyobrażam sobie, że można przesłać "gdzieś" (gdzie?) treść maila, załączniki i listę adresatów, a reszta "zrobi się sama" po stronie serwera.

- czy istnieje taka możliwość?
- czy są jakieś programy (skrypty, serwisy), które to robią? ...
Więcej : Załączniki seryjne | Wyświetlone : 4809 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


książka do MySql

Więcej : książka do MySql | Wyświetlone : 8198 | Odpowiedzi : 5 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


Okienko eksploratora

Więcej : Okienko eksploratora | Wyświetlone : 7080 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Inne nasze programy


Wycena strony

Ile powinienem zawołać za zrobienie strony firmowej
strona bedzie składała się z działów O firmie Kontakt Sprzęt/Asortyment Cennik
Więcej : Wycena strony | Wyświetlone : 6082 | Odpowiedzi : 2 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


setTimeout i Opera 6

Więcej : setTimeout i Opera 6 | Wyświetlone : 5119 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


Nowa wersja?

Więcej : Nowa wersja? | Wyświetlone : 4823 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


MSIE & border - dotted

Więcej : MSIE & border - dotted | Wyświetlone : 5744 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Grafika i obróbka zdjęć


Początki z PHP

Więcej : Początki z PHP | Wyświetlone : 9016 | Odpowiedzi : 6 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


domyślne wyszukiwanie "w całym dokumencie"

Nie wiem czy nie marudzę, ale zdecydowanie ułatwiłoby mi pracę gdyby w okienku wyszukiwania domyślnie włączało się "w całym dokumencie" zamiast "w przód", jedną z moich ulubionych czynności... Rozumiem że nie wszyscy mogą podzielać moje preferencje, więc może jakieś opcje załatwią sprawę...
Więcej : domyślne wyszukiwanie "w całym dokumencie" | Wyświetlone : 10035 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron