Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

MySQL - Instalacja - Pomocy!

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

MySQL - Instalacja - Pomocy!

Postprzez Gość » 11 marca 2004, o 23:53

Gość
 

Postprzez reggi » 12 marca 2004, o 08:06

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez Gość » 13 marca 2004, o 01:03

Jesli chodzi o uzytkownika i haslo to wszystko jest OK, sprawdzilem to w C:\serwer\mysql\bin\winmysqladmin.exe
Haslo i uzytkownik sa takie jakie wpisalem w kodzie PHP w pliku index.php
Ten blad musi wynikac z czegos innego :(
A czy w pliku konfiguracyjnym Apacha nie trzeba czegos moze ustawic albo cos?
Jesli macie jeszcze jakies pomysly to napiszcie prosze.
Gość
 

Postprzez januzi » 13 marca 2004, o 10:40

januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Gość » 13 marca 2004, o 22:09

Ale ja niemam i niechce miec phpmyadmin'a!
Czy nieda sie jakos rozwiazac tego problemu pomijając ten program?
Jak juz mowilem jestem poczatkujacy w MySQL i tego phpmyadmin'a to nawet niewiem jak zainstalowac. (Apacha PHP i MySQL'a instalowalem z gotowej porady).
Musi byc jakis sposub sprawdzenia czegos w konfiguracji lub jakis innych plikach, ale tych ktore juz mam na kompie po instalacji Apacha PHP i MySQL'a.
Wiec jesli ktos ma jeszcze jakis pomysl i chce mu sie drązyc ten temat to prosze pisac.
Gość
 


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron