Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

porady.it - szukam programisty do współpracy

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

porady.it - szukam programisty do współpracy

Postprzez tyberneusz » 12 lipca 2010, o 16:47

Witajcie!

Tworzę stronę http://porady.it i potrzebuję programisty z okolic Warszawy do współpracy. Mam pomysł i wiedzę do tworzenia tego typu serwisu, jednak moje umiejętności programistyczne kończą się na tym co widać na stronie...

Poszukuję programisty, który razem ze mną będzie tworzył ten serwis od początku oraz go rozbudowywał ze mną. Zajmuję się serwisem komputerowym od ponad 10 lat. Zdobyte doświadczenie chcę przenieść częściowo do Internetu.

Osoby chętne proszę o przysłanie zgłoszenia z informacją, na ile jest w stanie poświęcić się sprawie oraz jakie ma propozycje współpracy. Zależy mi tylko na osobach, które potrafią tworzyć bezpieczne, estetyczne strony, skomplikowane skrypty i rozwiązywać trudne zagadki.

Istnieje możliwość współpracy przy innych projektach.

Pozdrawiam Serdecznie!
Tyberneusz

[email protected]
tyberneusz
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lipca 2010, o 16:39

Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron