Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

powrót do początku przy zmianie dokumentu

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

powrót do początku przy zmianie dokumentu

Postprzez nawijacz » 11 marca 2006, o 21:22

Mam pytanie, w pajączku mam otworzonych kilka dokumentów php, htm, itd
Zauwazyłem takie coś, że gdy przełączam między nimi to zawsze wracaja do początku. I tak :
dok1.php - edytuję w lini końcowej, np.323
zmieniam dok. na :
dok2.php - i edytuję w ....

Wracając do dok1.php , [b]muszę szukać tej lini gdzie edytowałem [/b] bo całosc wyświetlania zaczyna się od początku.


czy w miarę dobrze wyjasniłem preblem.
więc ...
nawijacz
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 marca 2006, o 21:14

powrót do początku przy zmianie dokumentu

Postprzez platekr » 23 marca 2006, o 12:27

Problem jest mi znany. Będzie poprawiony w 5.6.0. Po przełączeniu na dok1.php kursor jest poprawnie pozycjonowany na poprzedniej lokalizacji, ale widok dokumentu nie jest odpowiednio dostosowywany tak, aby kursor był widoczny. Łatwo to sprawdzić, gdy występuje taka sytuacja, nacisnąć klawisz kursora w prawo (na przykład) i dokument odświeży się do właściwego widoku.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron