Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu

Postprzez mazinho » 12 maja 2010, o 14:00

Witam. Mam problem z zakładką Moje Serwisy. Otóż pliki .html na pewno się znajdują w wybranym przeze mnie katalogu, ale Pajączek ich nie widzi i nie wyświetla.. Przeniosłem do innego katalogu przy pomocy explorera i w tamtym też nie widzi.. Jak się tego problemu pozbyć? Podejrzewam, że chodzi o kliknięcie jednego przycisku, ale szukam w książce i nie widzę.. Może mi ktoś pomoże?

Pozdrawiam
mazinho
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2010, o 13:52

PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu

Postprzez platekr » 12 maja 2010, o 14:34

Prawdopodobnie włączył Pan filtr listy plików. Odpowiedni przycisk do
zmiany filtra wyświetlania widoczny jest na pasku narzędzi obok
listy plików i oznaczony jest ikoną lejka.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu

Postprzez mazinho » 12 maja 2010, o 15:33

Tak również myślałem, po przeszukaniu 'Pomocy' Próbowałem to zmienić, ale przycisk o którym Pan mówi jest nieaktywny, tzn. nie da się go wcisnąć..
mazinho
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2010, o 13:52

PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu

Postprzez mazinho » 12 maja 2010, o 16:08

Już wiem o co chodziło! Otóż na wspomnianym już pasku narzędzi po prawej stronie zakładki moje serwisy w przycisku 'Zmiana sposobu przeglądania listy plików' miałem ustawione na Miniaturki i dlatego nie wyświetlało plików m.in z rozszerzeniem .html..

Dziwne, by nie powiedzieć mylące ustawienie w Pajączku. Wg mnie przy ustawieniu właśnie na Miniaturki powinno wyświetlać wszystkie pliki a miniaturki tylko plików graficznych- bo tego pewnie to ustawienie dotyczy. Tym bardziej, że Pajączek posiada wspomniany filtr do wyboru listy plików, więc gdyby ktoś chciał przeglądać tylko grafikę, to łatwo sobie to ustawić i wiadomo o co chodzi. A tak cały dzień straciłem na szukanie przyczyny, bo też myślałem, że jest to kwestia nie wyświetlania pewnego rodzaju plików, gdyż foldery były widoczne normalnie..
Druga strona medalu jest taka, że przynajmniej się podszkoliłem w zakresie używania Pajączka przy okazji szukania rozwiązania..

pozdrawiam
mazinho
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2010, o 13:52

PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu

Postprzez platekr » 12 maja 2010, o 16:13

Cieszę się, że udało się rozwiązać problem i dziękuję za opis w jaki sposób sobie Pan poradził.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron