Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Problemy z połączeniem z MySQL

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Problemy z połączeniem z MySQL

Postprzez Blazi » 5 sierpnia 2004, o 09:37

Witam, mam problemy z połączeniem się poprzez Inspektora MySQL z bazami danych nawet na "localhost". Program uparcie pisze, że nie może poprawnie odczytać biblioteki "libmysql.dll". Owa biblioteka znajduje się w katalogu głównym Pajączka (5.3.0) od przynajmniej dwóch dni. Wersja zainstalowana MySQL'a na HDD to mysql-4.0.20d-win. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego prblemu. R.
Blazi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 czerwca 2004, o 13:43

Postprzez januzi » 5 sierpnia 2004, o 12:13

1. sprobuj umiescic bibliteke w windows\system32
2. sprobuj uzyc biblioteki dolaczonej do tej wersji mysql

no i oczywiscie pamietaj, zeby zachowac kopie biblitek ktore podmieniasz
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Blazi » 5 sierpnia 2004, o 12:20

Dziękuję za podpowiedź. Niestety w tej wersji MySQL'a to nie działa, próbowałem tego kilkakrotnie. Natomiast ściągnąłem starszą wersję mysql-3.23.58-win i chyba coś drgnęło.
Pozdrawiam.
R
Blazi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 czerwca 2004, o 13:43


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron