Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Słowacka wersja...

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Słowacka wersja...

Postprzez lilla » 20 czerwca 2007, o 08:02

Witam serdecznie, od razu przepraszam, ponieważ nie jestem (jeszcze) użytkownikiem Pajączka 5, tylko 2000. Mam problem z kodowaniem stron słowackich. Dostałam już je zmienione przez Słowaków (tekst) z kodem iso-8859-2. Gdy je otwieram w Pajaczku 2000, uaktualniam i zapisuje, niestety pojawiają się błedy w przeglądarce, w postaci zmienionych ogonków. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam, Lilla
lilla
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 07:48

Pajączek 5 NxG - to jest to

Postprzez lilla » 20 czerwca 2007, o 13:58

Witam, odpowiem sobie sama :D
Otóż ściągnęłam wersję testową najnowszej wersji Pajączka, i okazało się, że tam znalazłam odp., tzn, wszystko jest już OK!!! :lol:
lilla
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 07:48


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron