Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wyłączanie kopii

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Wyłączanie kopii

Postprzez spiritRKS1910 » 27 października 2008, o 19:50

spiritRKS1910
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 października 2008, o 19:36

Wyłączanie kopii

Postprzez goldenhand » 28 października 2008, o 16:32

goldenhand
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 sierpnia 2008, o 13:21

Postprzez spiritRKS1910 » 28 października 2008, o 20:02

spiritRKS1910
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 października 2008, o 19:36

Postprzez goldenhand » 29 października 2008, o 18:54

Tu jest coś (a przynajmniej się mi tak wydaje) na pytanie trzecie:
[url]
http://www.creamsoft.com/forum/index.php ... pic&t=6189
[/url]
Zresztą najlepiej używać PHP, ale to trochę inna bajka. Ja do tej pory kopiowałem stronkę po prostu, zmieniałem nazwę, treść i odsyłacze. Wyglądem strujesz zewnętrznym CSS, więc zawsze wygląda tak samo. Ale gdy stron jest kilkaset to już jest ciężko. 8)
goldenhand
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 sierpnia 2008, o 13:21

Postprzez spiritRKS1910 » 31 października 2008, o 20:37

Czytałem tego posta, ktoś polecił ramki ale to zeszła epoka. Wiem że PHP, ASP i inne cuda byłyby najlepszym rozwiązaniem ale na to przyjdzie czas potem.

Narazie chciałem sobie podziubać tylko w xhtml i css, ale w przypadku witryny mającej ze 100 stron albo więcej poprawianie lub dodanie czegokolwiek do menu (poprzez edycje każdej) mija się z celem. Ciekawi mnie właśnie czy pajączek ma jakąś możliwość wydzielenia stałych części do osobnych plików a potem odwołania się do tych części już w pliku roboczym, tak żeby np. hurtem wygenerował 100 plików naraz. Jak nie pajączek to może jakiś inny program? Narazie pozostaje przy programiku p. Sokoła aczkolwiek czekam na dalsze sugestie.
spiritRKS1910
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 października 2008, o 19:36


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron