Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Zbędne połączenia z serwerem FTP

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Zbędne połączenia z serwerem FTP

Postprzez WiruSSS » 12 września 2005, o 16:33

WiruSSS
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 września 2005, o 16:30

Postprzez platekr » 12 września 2005, o 17:04

Osobne połączenia tworzone są dla:

- edycja zdalna
- kolejka plików
- synchronizacja
- lista serwerow

Są to osobne połączenia dlatego, aby można było pracować jednocześnie np. na serwerze wysyłając w tle kolejke lub robiąc synchronizację.

Przy odczycie i zapisie dokumentów tworzone jest jedno połączenie i powinno być zamykane po zapisaniu/odczycie.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez WiruSSS » 13 września 2005, o 00:15

...i tu właśnie tkwi problem. Rozmawiałem z adminem serwera gdzie mam stronkę. Otworzyłem do edycji jedną podstronkę bezpośrednio z serwera, dodałem spację wciskam CTRL+s i admin informuje że właśnie otwarte zostało nowe połączenie ...potem kasuję te spację i znów wciskam CTRL+s ...admin powiadamia mnie, że zostaje otwarte drugie połączenie ...podczas gdy pierwsze wisi sobie już nieużywane, i niestety nie zamknięte przez pajączka ....co na to poradzić ?
WiruSSS
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 września 2005, o 16:30

Postprzez platekr » 13 września 2005, o 00:41

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez WiruSSS » 27 września 2005, o 13:30

WiruSSS
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 września 2005, o 16:30

Postprzez WiruSSS » 3 października 2005, o 14:45

...czy ktoś jeszcze spotkal sie z tym problemem ???
zaktualizowalem pajączka do nowszej wersji licząc że tutaj zostało to poprawione ale nadal przy ctrl+s oajączek nawiązuje nowe połączenie nie zamykając staego.

PS. pytałem admina czy uzywaja jakiegos programunapisanego przez siebie do obsługi ftp ...jednak powiedzieli ze standatdowo muddleftp ...moze niepoprawnie zostaje podana komenda do zamkniecia polaczenia???
WiruSSS
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 września 2005, o 16:30


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron