Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Błąd Pajączka - Zapis plików tylko do odczytu

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Błąd Pajączka - Zapis plików tylko do odczytu

Postprzez DavidPL » 4 sierpnia 2004, o 14:30

Witam,

Otwieram plik który ma atrybut tylko do odczytu, zmieniam coś, saję Ctrl+S i zmiany do pliku zostają zapisane... W Pajączku 5.1 takie coś nie było możliwe i dostawałem komunikat że plik jest tylko do odczytu.

Albo natrafiłem na błąd, albo gdzieś włączyłem jakąś opcję (nie przypominam sobie).

--
Pozdrawiam,
Dawid Szałęga
DavidPL
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 kwietnia 2004, o 09:24

Postprzez platekr » 4 sierpnia 2004, o 19:54

Często korzystam z edycji plików "tylko do odczytu" przez wcześniejsze ich odblokowanie w CVS. Dlatego bardzo często zdarza mi się, gdy zapomnę odblokować plik, zobaczyć komunikat, że pliku się nie da zapisać, bo jest "tylko do odczytu". Nie potwierdzam problemu. Przynajmniej u mnie nie mogę powtórzyć sytuacji z zapisem pliku readonly.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron