Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Brak odświeżania edytora

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Brak odświeżania edytora

Postprzez Piki5 » 25 maja 2006, o 22:10

Mam okropnie irytujący błąd, mianowicie gdy otwieram kilka plików z serwera i chodź raz przełącze się miedzy nimi, jakby przestaje mi się odświeżać edytor.
Wygląda to dokładnie tak, że kursor jest nadal w polu edycyjnym, natomiast nie raguje na klikanie myszką, pisanie kliawiaturą lub strzałki. Dopiero gdy przesunę suwak edytora widzę wprowadzone do niego zmiany, ale nadal jest ten sam błąd.

Mam nadzieję, że zrozumieliście. :)
Prosiłbym o jaknajszybszą pomoc, jak usunąć ten błąd, bo przez to NIE DA SIĘ korzystać z nowej wersji..
Piki5
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 maja 2006, o 22:03

Brak odświeżania edytora

Postprzez LEMUR » 26 maja 2006, o 08:17

U mnie to sie nie pojawia.

Otworzylem okolo 10plikow z serwera, i zaczalem sie przelaczac na rozne sposoby (myszka, alt+tab)
pozniej pozmienialem cos w kazdym (bez zapisu) dalej przelaczam sie na w/w sposoby i jest ok. Pozapisywalem wszystkie pliki i ponownie przelaczania - dziala OK.

Napisz moze co masz pootwierane, jaki uklad paneli? lewy, prawy... moze to w szczegolnym przypadku?
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez Piki5 » 26 maja 2006, o 10:53

Piki5
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 maja 2006, o 22:03


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron