Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Brak wcięcia dla BR + nowa linia

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Brak wcięcia dla BR + nowa linia

Postprzez Prozac » 24 maja 2009, o 17:34

Witajcie!

Postanowiłem zgłosić drobne niedociągnięcie, które chyba obecne jest w edytorze od dłuższego czasu, więc nie dotyczy stricte najnowszej wersji.

Otóż mam ustawiony skrót klawiszowy "CTRL + Enter" do wstawiania znacznika BR.
Opcja "Nie przenoś do nowej linii po wstawieniu BR" jest wyłączona.
Opcja "Pozycjonuj na wcięciu" włączona.

Przy powyższej konfiguracji po użyciu kombinacji "CTRL + Enter" na końcu bieżącej linii powinien zostać wstawiony znacznik BR, zaś kursor powinien przejść do kolejnej nowej linii i ustawić się równo z wcięciem.
Kursor jednak nie ustawia się równo z wcięciem, tylko równo z początkiem nowej linii.

Pozdrawiam wszystkich,
Prozac
Prozac
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 56
Dołączył(a): 6 marca 2005, o 04:08

Brak wcięcia dla BR + nowa linia

Postprzez platekr » 24 maja 2009, o 20:28

Faktycznie powinno to działać tak, jak Pan pisze, czyli ustawiać się na wcięciu. Dodałem do listy do zrobienia. Dziękuję.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron