Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Checkbox i ukatywniane pole select

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Checkbox i ukatywniane pole select

Postprzez Kapitan » 18 lipca 2005, o 20:28

Mam takie pytanie z pogranicza php i javy - tak mi sie wydaje. O javie nie mam pojecia :( Sprawa wygalada tak: daje userowi do wyboru jedno pole select + 3 checkboxy - nie wazne, czy zaznaczy dwa pierwsze czy nie ok, ale chcialbym, aby w momencie zaznaczenia np trzeciego checkoboxa ukatywnialo sie do tej pory niekatywne drugie pole select z mozliwoscia dodatkowego wyboru. Oczywiscie dane chcialbym wysylac do nastepnego skryptu - postem albo getem i tam juz przetwarzac. Moglbym zrobic to dwu stopniowo, ale jestem ciekaw, czy mozna tak, jak opisalem? Pozdrawiam
Kapitan
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 83
Dołączył(a): 6 stycznia 2005, o 22:20

Postprzez DEXTER:) » 19 lipca 2005, o 11:30

DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron