Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

mam problem

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

mam problem

Postprzez Damian100 » 13 listopada 2009, o 19:24

Damian100
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 listopada 2009, o 18:16

mam problem

Postprzez goldenhand » 16 listopada 2009, o 15:06

Sama reinstalka windownsa i tak nie "wysprząta" komputera. Musiałbyś jeszcze go sformatować, ale stracisz wtedy wszystkie dane.
Najlepiej zainstaluj od nowa tylko sterowniki do swojej karty graficznej, a porządek zrób ręcznie. Po reinstalacji może się okazać, że niektóre programy nie chcą się już uruchamiać (miej to na uwadze), a wtedy trzeba będzie instalować je także od nowa.
A bratu (pewnie młodszemu) załóż osobne konto na kompie i przydziel mu jakieś 10 czy 20 GB, zablokuj dostęp do plików systemowych, swoje konto zablokuj hasłem i to powinno pomóc (wiem z doświadczenia :) ).
goldenhand
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 sierpnia 2008, o 13:21

mam problem

Postprzez Damian100 » 17 listopada 2009, o 15:12

Heh ja jestem bardzo ale to bardzo poczatkujacy moze powiedzał bys mi jak instalowac te serowniki do karty graficznej bo ja juz próbowałem coś robić sam ale nie udało mi sie zainstalowac sterowników które by usuneły problem.Pozatym mój brat ma 22lata i jest starszy.Moze doradził bys mi cos?
Damian100
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 listopada 2009, o 18:16


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron