Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 23:30

Nowości Nowości na Języki JavaScript i VBScript

Mapa strony Języki JavaScript i VBScript » Dział : Języki JavaScript i VBScript

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z językami JavaScript, VBScript i podobnym

Zablokowanie javascript:history.back

Więcej : Zablokowanie javascript:history.back | Wyświetlone : 6945 | Odpowiedzi : 3


reklama

Więcej : reklama | Wyświetlone : 7810 | Odpowiedzi : 7


Imieniny i urodziny w JavaSpript na strone html

1. Co trzeba wstawić na strone "html", by na mojej stronie była wiadomość o imieninach(kto w dniu dzisiejszym na imininy)bo samo się zmieniało na stronie, tak jak na przykład godzina czy data w JavaSpript! :roll:

2. Co trzeba wstawić na strone html, by z listy ok. 26 osób pokazywało kto ma w najbliższym dniach urodziny, kto ma, za ile dni ma, kto będzie mieć w najbliższym ...
Więcej : Imieniny i urodziny w JavaSpript na strone html | Wyświetlone : 4878 | Odpowiedzi : 3


Odliczanie - zmiana skryptu

Więcej : Odliczanie - zmiana skryptu | Wyświetlone : 8849 | Odpowiedzi : 3




pomocy

Mam prośbe. Chodzi o skrypt żeby jak kliknie się na guzik oddworzyła się jakaś muzyczka. Z góry dziękuje!!!
Więcej : pomocy | Wyświetlone : 3338 | Odpowiedzi : 1




nawigacja w js

Więcej : nawigacja w js | Wyświetlone : 3408 | Odpowiedzi : 1


zmiana kolory czcionki

Więcej : zmiana kolory czcionki | Wyświetlone : 3830 | Odpowiedzi : 1


jak zapisac tekst do pliku?

Dopiero zacząłem bawić sie w JS i mam takie pytanie: jak zrobić żeby użytkownik strony mógł wpisać jakiś text na stronie i zeby to co on wpisał zostało zapisane do ploiku txt. Please HELP me!! Jeśli ktoś byłby tak miły i chciał wytłumaczyć mi to krok po kroku to podaje nr GyGy: 8362286
Więcej : jak zapisac tekst do pliku? | Wyświetlone : 3446 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron