Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 18:04

Nowości Nowości na Offtopic czyli tematy niezwiązane

Mapa strony Offtopic czyli tematy niezwiązane » Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Komu SERWEREK, komu ...

Przymierzam się do uruchomienia TANIEGO serwera, na którym mógłbym udostępniać konta innym webmasterom. Ponieważ jednak przedsięwzięcie jest bardzo kosztowne (sprzęt, stałe łącza, itp.) chciałbym się zorientować, czy będą zainteresowani.
Dlatego też proszę o wzięcie udziału w ankiecie, w której będziecie mogli zadeklarować chęć uruchomienia własnego konta na serwerze przy założeniu określonych kosztów.
Poniżej podaję przykładową konfigurację serwera.
Między innymi od wyników tej ankiety zależy, czy serwer zostanie uruchomiony !

Mile widziane będą również komentarze - ...
Więcej : Komu SERWEREK, komu ... | Wyświetlone : 6679 | Odpowiedzi : 5


Kłopot z wirem: W32.Blaster.E.Worm

W32.Blaster.E.Worm - ten wir mi wyłacza kompa po paru minutach podłączenia do sieci i NORTHON go nie wywala
- co robić ???;)???

Pozdrawiam
Artur
Więcej : Kłopot z wirem: W32.Blaster.E.Worm | Wyświetlone : 4906 | Odpowiedzi : 1


Poszukiwana osoba dobrze władająca Jawą

Poszukuję pilnie do (odpłatnej) pomocy, osoby która zna się dobrze na języku Jawa.
Proszę o kontakt na [email protected]
Więcej : Poszukiwana osoba dobrze władająca Jawą | Wyświetlone : 5069 | Odpowiedzi : 2


Dziwne wyświetlanie strony

witam

Bardzo często strona pajączka rozłazi mi się jakoś dziwnie (?)

Obrazek
Więcej : Dziwne wyświetlanie strony | Wyświetlone : 7027 | Odpowiedzi : 5


Keywords stron z artykułami

Więcej : Keywords stron z artykułami | Wyświetlone : 7776 | Odpowiedzi : 6


Wstawianie skryptów php - artykuł?

Buszując po sieci , nie spotkalem jeszcze serwisu webmasterskiego , który krok po kroku pokazałby jak dostosowywac skrypty php do serwisow.
Jezeli jest chetna osoba napisania takiej instrukcji , to sadze , ze nie tylko ja bylbym z tego zadowolony.
O co chodzi?.
Mianowicie sciagam darmowy skrypt php ( przykladowo system newsow ) i chce go dostosowac do swojego serwisu.Rozpakowuje go , wrzucam ftp na serwer , ustawiam chmody itd itp. - dalsze instrukcje.
Bedzie ...
Więcej : Wstawianie skryptów php - artykuł? | Wyświetlone : 7752 | Odpowiedzi : 4


Pomoc techniczna na telefon?

Więcej : Pomoc techniczna na telefon? | Wyświetlone : 9224 | Odpowiedzi : 9


ZŁOTO POLSKICH SIATKAREK :)

Przypominam , ze nasze Panie siatkarki wywalczyly zloty medal ME :D
Jest to sukces ogromny , dedykowany wszystkim grą zespolowym.
Niech nasi panowie kopacze , ucza sie prawdziwego gwiazdorstwa od siatkarek :P
Więcej : ZŁOTO POLSKICH SIATKAREK :) | Wyświetlone : 5943 | Odpowiedzi : 3


Problem z MSIE

Mam zagadkę do rozwiązania :D Moja przegladarka (IE 6.0) odmawia współpracy. Po kliknięciu odnośnika z target="_blank" pokazuje się puste okno z pustym paskiem adresu. Kombinuję już dwa dni. Może ktoś wie co za czort w nią wstąpił?
Informacja dodatkowa - miałam wirusika :P ale już nie mam 8)
Więcej : Problem z MSIE | Wyświetlone : 10238 | Odpowiedzi : 10


Serwery z ASP

Więcej : Serwery z ASP | Wyświetlone : 4721 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron