Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:12

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.


HTML 5 i CSS 3

Więcej : HTML 5 i CSS 3 | Wyświetlone : 4267 | Odpowiedzi : 0




Pajączek i ionCube

Więcej : Pajączek i ionCube | Wyświetlone : 3856 | Odpowiedzi : 2


Hosting

Więcej : Hosting | Wyświetlone : 3673 | Odpowiedzi : 1




Pajączek 5.8 Professional problem z przeglądanie mozilla 3.6

Witam mam problem chodzi o podgląd strony którą tworze w przeglądarce internetowej mozilla 3.6 posiadam wersje
Pajączek 5.8 Professional Wyskakuje Błąd podczas próby utworzenia wewnętrznej przeglądarki nie pomaga CTRL+F11 jak rozwiązać ten problem proszę o pomoc jak ustawić pajączka aby odpalał się w mozilla
pozdrawiam
Więcej : Pajączek 5.8 Professional problem z przeglądanie mozilla 3.6 | Wyświetlone : 3060 | Odpowiedzi : 1


import plików xls

Witam,

Mam problem z importem plików z excel-a z roszerzeniem xls.
Mam zainstalowany pakiet office 2003.
Import pliku z rozszerzeniem doc przebiegł w zasadzie poprawnie (kolory nie zostały poprawnie przeniesione).
Podczas wyboru rodzaju pliku są różne rozszerzenia, ale nie ma xls.
Na koniec pojawia się informacja , że nie udało się wybrać pliku xxx.xls do konwersji, bo został wybrany zły filtr albo jest otwarty.

Jaka jest tego przyczyna ?

Pozdrawiam
Krzysiek
Więcej : import plików xls | Wyświetlone : 2846 | Odpowiedzi : 0


PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu

Witam. Mam problem z zakładką Moje Serwisy. Otóż pliki .html na pewno się znajdują w wybranym przeze mnie katalogu, ale Pajączek ich nie widzi i nie wyświetla.. Przeniosłem do innego katalogu przy pomocy explorera i w tamtym też nie widzi.. Jak się tego problemu pozbyć? Podejrzewam, że chodzi o kliknięcie jednego przycisku, ale szukam w książce i nie widzę.. Może mi ktoś pomoże?

Pozdrawiam
Więcej : PROBLEM z Moje Serwisy. Nie widzi plików .html w katalogu | Wyświetlone : 4712 | Odpowiedzi : 4


Problem z kodowaniem na serwerze

Witam,
w ostatniej wersji występuje problem z odczytem kodowania dla plików znajdujących się na serwerze. Pliki są zapisane w formacie UTF-8, na serwerze znajduje się plik .add, ale po otwarciu pliku pokazują się krzaki. Co ciekawe, w menu "Odczytaj w kodowaniu" jest zaznaczone UTF-8, ale trzeba je kliknąć jeszcze raz, aby faktycznie plik został w tym kodowaniu otwarty.

Problem występuje w ostatniej wersji, ale występował również w ostatnich betach.
Więcej : Problem z kodowaniem na serwerze | Wyświetlone : 3035 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron