Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 19:55

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Add i Bak jeszcze raz

Więcej : Add i Bak jeszcze raz | Wyświetlone : 4432 | Odpowiedzi : 1


Pajączek NXG PRO 5.1.0. Znalezione niedociagniecia

Witam

Po 1. jesli zacznacze kilka linii i wybiore znajdz/zamień to musze zaznaczyc zeby wyszukiwało i zamieniało mi tylko w tym fragmencie który jest zaznaczony. Standardowo jest wybrane"cały dokument". A jesli zaznaczona bedzie jedna linia to standardowo jest wybrane w oknie znajdz/zamien "w zaznaczonym fragmencie"

Po 2. Jak wybiore przy zapisie pliku Typ pliku np. "Dokumenty PHP" pajączek zapisuje mi plik np index nie jako index.php tylko index.html.

Po 3. Niedałoby rady zrobic zabezpieczenia przed ...
Więcej : Pajączek NXG PRO 5.1.0. Znalezione niedociagniecia | Wyświetlone : 10291 | Odpowiedzi : 11


komentarze javadoc - szybsze wybieranie

Witam,

z rado¶æi± odkry³em, ¿e mo¿na w Paj±czku dodawaæ komentarze w stylu Javadoc. Niestety, nie jest to zbyt wygodne. Korzystam z phpDocumentor http://phpdocu.sourceforge.net/ dla którego domy¶lnym formatem komentarza jest
/** ... */
wiêc je¿eli mam klasê w PHP, to za ka¿dym razem przy wstawianiu komentarza muszê wybieraæ ¿e chcê wstawiæ komentarz Javadoc. Bior±c uwagê sposób w jaki siê to robi (kliknij na maleñkim trójk±ciku obok wielgachnego OK) nie jest to specjalnie wygodne i koñczy siê ...
Więcej : komentarze javadoc - szybsze wybieranie | Wyświetlone : 4102 | Odpowiedzi : 0


wyszukiwanie i zamiana - b³êdny komunikat

Witam,

trafi³em na tak± rzecz podczas wyszukiwania i zamiany (CTRL + R). Je¿eli rzeczy któr± chcemy zamieniæ nie ma w dokumencie, to po klikniêciu na ZAMIEÑ wy¶wietla siê poprawna informacja:
Wpisany ci±g nie nie zosta³ znaleziony w bie¿±cym dokumencie!
ale ju¿ klikniêcie na ZAMIEÑ WSZYSTKIE skutkuje tekstem:
¯aden tekst nie zosta³ zaznaczony.
eee ? o co chodzi ? czy to pomy³ka czy te¿ ja nie rozumiem g³êbi powy¿szego sformu³owania ? ...
Więcej : wyszukiwanie i zamiana - b³êdny komunikat | Wyświetlone : 4734 | Odpowiedzi : 2


b³±d w kolorowaniu html+php (drobny)

W takim fragmencie kodu Paj±czek koloruj wszystko na zielono
<meta name="Description" content="<?=$ocstam->jakasFunkcja()?>tutaj dowolny tekst" />
...
tu wszystko jest zieloniutkie
a¿ do napotkania czego¶ takiego
...
<tr valign="top" bgcolor="<?=$tlo?>"
>

nie³adnie z jego strony :)

pozdrawiam
giaur
Więcej : b³±d w kolorowaniu html+php (drobny) | Wyświetlone : 6326 | Odpowiedzi : 3


Kilka uwag

Witam,

Zacząłem użytkowanie Pajączka Pro, a ponieważ projekty którymi się zajmuję również są "Pro", od razu zauważyłem parę rzeczy do naprawienia...

Oto moje uwagi:

1. Nie ma możliwości wklejania tekstu do okienka dialogowego tworzenia odnośników (tego wywoływanego kotwicą). Jest to trochę uciążliwe, ponieważ tworząc bardziej skomplikowane odniesienie do dokumentu na serwerze, stukroć łatwiej jest sobie zwyczajnie "przekleić" ten link z paska adresu w przeglądarce. Zwyczajnie wchodzę do IE zaznaczam link, naciskam Ctrl-C, potem wchodzę do ...
Więcej : Kilka uwag | Wyświetlone : 6577 | Odpowiedzi : 6


Pajączek

Więcej : Pajączek | Wyświetlone : 6577 | Odpowiedzi : 5




Dynamiczny podgląd na silniku Gecko

Chciałbym wykorzystywać w funkcji dynamiczny podgląd silnik Mozilli. Sciągnąłęm ze strony projektu Mozilla ActiveX Project: http://www.iol.ie/~locka/mozilla/mozilla.htm instalkę http://www.iol.ie/~locka/mozilla/MozillaControl15.exe. Po zainstalowaniu Pajączek może go używać. Niestety praca z dynamicznym podglądem nie jest możliwa ponieważ po każdym odświeżeniu widoku (po 1.5 sek) silnik kradnie focus z okna edytora kodu. Czy jest możliwe jakieś obejście tego problemu?
Więcej : Dynamiczny podgląd na silniku Gecko | Wyświetlone : 8835 | Odpowiedzi : 10


nie mogę się połączyć z FTP

Więcej : nie mogę się połączyć z FTP | Wyświetlone : 9362 | Odpowiedzi : 8


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron