Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 21 maja 2024, o 17:07

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

menu

Witam!
Chcialabym stowrzyc menu dla mojej strony internetowej, lecz nie wiem jak to zrobic. Ponoc ramki sa przestarzale, a z tabelami jest mnostwo roboty.
Pomozcie!
Pozdrawiam,
Monia
Więcej : menu | Wyświetlone : 4347 | Odpowiedzi : 1


dla zeropoczątkujących

Więcej : dla zeropoczątkujących | Wyświetlone : 9156 | Odpowiedzi : 7


Nowy

Więcej : Nowy | Wyświetlone : 9866 | Odpowiedzi : 10


polskie znaki na stronce internetowej

miski co ja mam wpisac zeby pojawily mi sie polskie znaki?
Więcej : polskie znaki na stronce internetowej | Wyświetlone : 9213 | Odpowiedzi : 4


Czy to wina Pajączka czy przegladarek?

Witam,
Potrzebuje małej wskazówki na temat mojej strony: http://www.pilawamiasto.republika.pl/index.html to jest moja pierwsza strona i ciągle nad nia pracuję, ale ostatnio mam z nią małe problemy. W programie Pajączek wersja 5.4.0 gdy wybieram przeglądarkę IE 5 lub Firefox to wszystko działa i jest oki, ale gdy to publikuje to zaczynają się schody i tak raz mam tło w jednej przeglądarce a w drugiej nie, raz działa animacja flash a ...
Więcej : Czy to wina Pajączka czy przegladarek? | Wyświetlone : 5560 | Odpowiedzi : 2


wstawianie odsyłaczy!!!!

Ludzie pomóżcie!! jestem noga z infy a musze zrobic strone internetowa!! powiedzcie mi dlaczego nie moge wstawic odsylaczy?? tzn jak wstawiam to mi sie nic nie pokazuje!!!! jak to zrobic prosze napiszcie krok po kroku tak na babski rozum :)
Więcej : wstawianie odsyłaczy!!!! | Wyświetlone : 5631 | Odpowiedzi : 1




Jak sobie zycie ulatwic

Więcej : Jak sobie zycie ulatwic | Wyświetlone : 8934 | Odpowiedzi : 7


Pomoc nie wiem co się dzieje.

Więcej : Pomoc nie wiem co się dzieje. | Wyświetlone : 4518 | Odpowiedzi : 1


iframe

...co zrobić by wczytana strona do iframe mieściła się cała w ramce bez paska poziomego?
Więcej : iframe | Wyświetlone : 5035 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron