Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 16:11

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Pływająca ramka

Cześć

Wiecie może jak zrobić coś takiego, żeby w plywajacej ramce sie wyświetlała jakas tam strona, tyle że nie od jej lewego-gornego rogu, tylko od wybranego miejsca, np. ze strony http://interia.pl/ sam dział nowe technologie ?
Więcej : Pływająca ramka | Wyświetlone : 3307 | Odpowiedzi : 0


"Select/option" zawsze na wierzchu?

Umieściłam na stronie poziome menu (JavaScript), gdzie po najechaniu na linki wyświetla się lista z odnośnikami do podstron itd. dalam do tego menu z-index: 100 (żeby zawsze było na wierzchu,a nie mam tyle divow zeby przekroczylo 100).
gdzieś niedaleko pod spodem umieściłam dwie rozwijane listy typu "select/option" itd.. umiescilam je w jakims tam div, gdzie z-index wynosił 3. i jak otwieralam wyżej wspomniane menu,nachodzilo na rozwijane listy,ale menu nie było "nad" tylko pod spodem ...
Więcej : "Select/option" zawsze na wierzchu? | Wyświetlone : 3410 | Odpowiedzi : 0


Pozycjonowanie tabeli i tła tabeli

Więcej : Pozycjonowanie tabeli i tła tabeli | Wyświetlone : 4664 | Odpowiedzi : 2


Strona widoczna przez wyszukiwarki

Więcej : Strona widoczna przez wyszukiwarki | Wyświetlone : 3153 | Odpowiedzi : 0


HTML CSS

mam problem ;)
mam zrzut ekranu tekstu i zdjecia w tle tego textu. Owe zdjecie kotka jest tlem tylko dla czesci textu bo obrazek jest za maly. I musze zmieniając polecenia styli
ustawic kotka tak aby zasłaniał tekst i był w odległości 25% szerokości strony.
Do czego służy polecenie „position” i jakie może przyjmować wartości?

i jeszcze jedno ;) ...
Więcej : HTML CSS | Wyświetlone : 4886 | Odpowiedzi : 3


PNG i linki

Więcej : PNG i linki | Wyświetlone : 3498 | Odpowiedzi : 1


złe kodowanie ?

Miałem za zadanie zmienić text na stronie www.sochocin.pl/?site=11. Ja nie jestem autorem tej strony.

Wszystko poszło zgodnie z planem tyle że nie wiem czemu na stronie pojawiają się krzaczki w miejscu PL znaków?

Siedzę już nad tym 2 dzięń i nie wiem co jest nie tak. Jak odpale lokalnie ten edytowany plik z "contentem" (nie zawiera sekcji HEAD, META Tagów itp. zaczyna się zwyczajnie od <div>) to mi pokazuje ...
Więcej : złe kodowanie ? | Wyświetlone : 3710 | Odpowiedzi : 1


z tabelki do tabelki - odsyłacze

Więcej : z tabelki do tabelki - odsyłacze | Wyświetlone : 3468 | Odpowiedzi : 1


Strona HTML

Wiatm , mam problem , zrobilem strone(html w domenie yoyo.pl) i dodalem ja do internetu ale nie ma jej w google itp ? co mam zrobic? prosze o pomoc
Więcej : Strona HTML | Wyświetlone : 3915 | Odpowiedzi : 1


animacja flash jako tltrony www

Więcej : animacja flash jako tltrony www | Wyświetlone : 4200 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron