Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

problem z podpowiedziami do zalacznikow

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

problem z podpowiedziami do zalacznikow

Postprzez 84marian » 25 października 2007, o 16:39

witam
od jakiegos czasu korzystam z programu pajaczek, program bardzo mi sie podoba, jednak mam taki maly problem z podpowiedziami do znacznikow tzn. jesli cos pisze i potem jak najade myszka na to co napisalem to wyskakuje taka podpowiedz opisane znaczniki dokladnie co one znacza, ale ta podpowiedz szybko znika i nie dam rady tego przeczytac, jest jakas obcja zeby wlaczyc te podpowiedzi, zeby dluzej sie wyswietlaly, bardzo by mi to pomoglo ???? bardzo prosze o pomoc
84marian
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 października 2007, o 16:21

problem z podpowiedziami do zalacznikow

Postprzez kleo_marcin » 24 marca 2008, o 21:38

Przyłączam się do pytania. Dynamiczne podpowiedzi działały na początku bez zarzutu, niewiadomo dlaczego przestały działać, tzn. po kliknięciu na funkcję podpowiedź pojawia się na pół sekundy, po czym znika i znów się pojawia i znika. Przywrócenie wszystkich domyślnych ustawień nic nie daje. Żadnych nowych programów nie instalowałem, konfiguracja jest taka sama jak na początku.

Reinstalacja programu też nie przynosi poprawy. System oryginalny zarejestrowany windows Vista ultimate

ps. Mam wersję professional i licencję komercyjną.

Czekam na szybką odpowiedź.
kleo_marcin
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 marca 2008, o 21:29

problem z podpowiedziami do zalacznikow

Postprzez aroland » 7 sierpnia 2011, o 20:49

No i proszę, minęły 3 lata od ostatniego pytania w tym temacie a odpowiedzi dalej nie ma. Szkoda bo i mnie dopadł ten problem. Poradził sobie ktoś z was z nim?
aroland
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 maja 2009, o 15:07

Postprzez platekr » 8 sierpnia 2011, o 12:04

Chodzi o podpowiedzi w formie rozwijanej listy czy w formie dymku ?

Jeśli chodzi o dymkową podpowiedź (bez listy przewijalnej) to czas jej wyświetlania określany jest w ustawieniach programu, a okno zanika również w sytuacji wciśnięcia jakiegoś klawisza lub poruszenia myszką. W przypadku gdy korzysta się np z myszki optycznej na niejednorodnym podłożu, może ona generować mikroruchy i może to być odczytane jako poruszenie myszką. Może to to ? W każdym razie w kolejnej wersji wyłączę automatyczne ukrywanie po ruchu myszki. Oki?
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez aroland » 8 sierpnia 2011, o 22:59

Chodzi o podpowiedzi w formie dymku. Szczerze mówiąc myślę, że to jednak nie myszka jest winna w moim przypadku, bo po jej odłączeniu też dymki znikają.

Widzę, że u niewielu osób ten problem występuję, więc może wina tkwi w czymś w moim systemie. Coś się po prostu "gryzie". Dodam, że problem się pojawia tylko przy dymkach będących podpowiedziami w kodzie. Gdy najadę na ikonkę, bądź na jakieś polecenie w menu, to dymek, który się wtedy pojawia działa jak należy.
aroland
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 maja 2009, o 15:07

Pajączek 5.9.6 - nowa wersja do pobrania

Postprzez platekr » 8 sierpnia 2011, o 23:10

Wersja 5.9.6 jest już do pobrania. Więcej informacji o Pajączku - edytorze stron internetowych - w wersji najnowszej.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Pajączek 5.9.6 - nowa wersja do pobrania

Postprzez aroland » 9 sierpnia 2011, o 20:14

Teraz działa super! :D Dzięki Rafał, to mi znacznie ułatwi proces pisania :)
aroland
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 maja 2009, o 15:07

Postprzez platekr » 9 sierpnia 2011, o 23:29

Super, cieszę się, że pomogło :)
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron