Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:57

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

divy. dużo divów

witam. mam problem z ustawieniem divów na stronie.Obrazek. całość musi znaleźć się na środku strony w każdej przeglądarce, a dodatkowo div nr 6 i 7 (wysokość ich) muszą być od siebie zależne (6 - kategorie, 7-content strony). Ilość treści tych dwóch pol jest zmienna i musi oddziaływać na div nr8. wie ktoś może jak to rozwalić?
Więcej : divy. dużo divów | Wyświetlone : 3276 | Odpowiedzi : 0


pisoenka

Elo mam fajna piosenke.
Jak ja umiescic na moja strone.
Chce playera z na stronie. Jak go zrobic ma ktos skrypt??
Więcej : pisoenka | Wyświetlone : 3483 | Odpowiedzi : 1


Potrzebna pomoc!

Więcej : Potrzebna pomoc! | Wyświetlone : 4144 | Odpowiedzi : 2


Potrzebny kod!

Więcej : Potrzebny kod! | Wyświetlone : 4611 | Odpowiedzi : 2


Google a subdomeny

Więcej : Google a subdomeny | Wyświetlone : 3034 | Odpowiedzi : 0


czemu nie działa ?!?!

Mam pytanie na które myśle że ktoś mi odpowie.

Chodzi mi o rozwijane menu w stylu

<script language="JavaScript1.2">
var ns6=document.getElementById&&!document.all?1:0
var head="display:''"
var folder=''
function expandit(curobj){
folder=ns6?curobj.nextSibling.nextSibling.style:document.all.style
if (folder.display=="none")
folder.display=""
else
folder.display="none"
}
//-->
</script>
<h6 style="cursor:hand" style="font-size:8pt" onClick="expandit(this)"> O mnie </h6>
<span style="display:none" style=&amp;{head}>
<BR>w
<BR>e
<BR>r

</span>
</script></DIV>


I teraz teraz moje pytanie brzmi: Dlaczego on nie mi działa w tabelce?! w pozostałych miejscach na stronie owszem działa...
Więcej : czemu nie działa ?!?! | Wyświetlone : 3089 | Odpowiedzi : 0




skrocenie kodu

Więcej : skrocenie kodu | Wyświetlone : 4044 | Odpowiedzi : 2


Rozjezdzanie sie dwoch obiektow typu Flash

Witam

Zrobilem prosta tabele 2x1, w obu komorkach jest po jednym obiekcie flash, po zadaniu "center" jest ok, sa na srodku obok siebie, jednak po zamianie wielkosci okna przegladarki jeden sie chowa pod drugi. Jak zrobic zeby sie tak nie rozjezdzaly i zawsze byly w jednej lini ?
Więcej : Rozjezdzanie sie dwoch obiektow typu Flash | Wyświetlone : 2932 | Odpowiedzi : 0


tworzenie pliku na serwerze ze strony

witam,
jest to moj pierwszy post na tym forum.
jako ze slabo znam sie na tworzeniu stron internetowych mam takie pytanie.

posiada ktos skrypt ktory wyswietla powiedzmy 8 przyciskow. po kliknieciu na jeden zostaje on wcisniety a na dysku (w serwerze w folderze gdzie jest strona) zostaje utworzony (zmieniony gdy isnieje) plik o jakiejs nazwie a w nim 1 lub 0 zaleznie od stanu przycisku. wazne tez zeby po otworzeniu strona pamietala stan przycisku (sprawdzala ...
Więcej : tworzenie pliku na serwerze ze strony | Wyświetlone : 3081 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron