Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 17 maja 2024, o 00:06

Nowości Nowości na PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Mapa strony PHP, Perl, SQL, CGI, XML... » Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Upload

Z kąd można ściągnąć upload wraz w downloadem chodzi mi o coś takiego jak ktoś zauploaduje plik to odrazu poniżej pojawia się link do niego itd. Chodzi mi o coś takiego tylko nie musi być tak zaawansowane.Bo potrzebujędo plików karaoke.

Ps. Z góry dziękuję za pomoc.
Więcej : Upload | Wyświetlone : 6465 | Odpowiedzi : 7


Problem z php

Zainstalowałem sobie system portalowy i szystko działa poprawnie poza tym ze nie chce mi się otworzyć opcja FORUM nie pokazuje mi się nic poza białym polem po prawej stronie.A nie mogę w tych plikach sięodnaleść żeby sprawszić czy link jest poprawnie wykonany końcówka która mi się wyświetla w adresie brzmi następująco modules.php?name=Forums i nie wiem co mam zrobić bo innym jak sprawdzałem ten sam system działa bez problemów. Chyba że ktoś z was wie skąd ...
Więcej : Problem z php | Wyświetlone : 7285 | Odpowiedzi : 8


mail() i uwierzytelnienie

Cze¶æ.

Z tego co mi wiadomo, funkcja mail() w PHP pozwala na wys³anie email'a. :lol:
Napisa³em wiêc niewielki skrypt, który wysy³a ¶ci¶le okre¶lon± wiadomo¶æ na jeden adres (w domenie tlen.pl)
Niestety. wiadomo¶æ nie dosz³a :? Sprawdzi³em logi, a tu:

PHP Warning: mail(): SMTP server response: 550 5.7.1 Relaying to <#####@tlen.pl> denied (authentication required) in test.php on line ...
Więcej : mail() i uwierzytelnienie | Wyświetlone : 4058 | Odpowiedzi : 1


Link w php

Mam takie pytanie jaka jest komenda aby w php zrobić aktywnego linka.

Ps. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Więcej : Link w php | Wyświetlone : 14140 | Odpowiedzi : 4


Szukam dobrej książki...

Więcej : Szukam dobrej książki... | Wyświetlone : 5941 | Odpowiedzi : 7


MySQL - Instalacja - Pomocy!

Więcej : MySQL - Instalacja - Pomocy! | Wyświetlone : 6150 | Odpowiedzi : 4


Prosty skrypt w php

Więcej : Prosty skrypt w php | Wyświetlone : 8774 | Odpowiedzi : 10


Jak wstawiać skrypty ?

Więcej : Jak wstawiać skrypty ? | Wyświetlone : 5222 | Odpowiedzi : 3


Ukrycie adresu linku ?

Więcej : Ukrycie adresu linku ? | Wyświetlone : 5457 | Odpowiedzi : 3


linki

Więcej : linki | Wyświetlone : 3957 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron