Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 17:51

Nowości Nowości na PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Mapa strony PHP, Perl, SQL, CGI, XML... » Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Skrypcik odpowiedzialny za końkursy :)

EHLO,

czy ktoś wie, gdzie można znaleźć jakis fajny skrypcik odpowiedzialny za konkursy on-line? Coś na zasadzie ankiety, pytanie i ileśtam odpowiedzi oraz ew. nie lista wyboru, tylko pytanie i miejsce na odpowiedź.

Dzięki za pomoc.
Więcej : Skrypcik odpowiedzialny za końkursy :) | Wyświetlone : 4890 | Odpowiedzi : 1


logowanie

W jaki sposób mozna zrobić aby wpisywane znaki były wyswietlane w formularzu jako np * ,tak jak standardowo dzieje się to przy wpisywaniu haseł do sytemu?
Więcej : logowanie | Wyświetlone : 18910 | Odpowiedzi : 18


server do testowania stron

witam,

jakich używacie serwerów do testowania stron lokalnie na swoich komputerach. chodzi mi o zestawy apach+mysql+php

ja znam 3 dobre:

1. krasnal
2. phphome
3. foxserv

czy mozna cos jeszcze polecic w tej kwestii ??
Więcej : server do testowania stron | Wyświetlone : 9748 | Odpowiedzi : 7


zapytanie

Więcej : zapytanie | Wyświetlone : 7824 | Odpowiedzi : 5


przesylanie plikow

Chcę przeslac plik za pomoca formularza:
<FORM METHOD="Post" ACTION="link.php" enctype="multipart/form-data">
<br><br><br>
TEMAT:<INPUT TYPE NAME="temat" VALUE="" size=100 MAXLENGTH=50><br><br>
TREŚĆ:<TEXTAREA NAME="tresc" ROWS=10 COLS=75></TEXTAREA><br><br>
AUTOR:<INPUT TYPE NAME="autor" VALUE="" MAXLENGTH=20><br><br>
PLIK:<input type="file" name="plik" ><br><br>
<input type="hidden" name="MAX_FILE_SIZE" value="2000000">
<br><br><INPUT TYPE=submit VALUE="Wyślij odpowiedź">

Pozniej probuje zapisac plik na serwer ale nie udaje sie.
Postanowilem wyswietlic zmienna $plik i dostaje sciezke i nazwe pliku
temp\976.tmp. Sadze ze w tym momencie ten plik powinien juz tam byc, ale go nie ma, dlatego ...
Więcej : przesylanie plikow | Wyświetlone : 5157 | Odpowiedzi : 1


Konferencja PHP w Poznaniu

21 listopada 2003r. , w Poznaniu, odbędzie się konferencja poświęcona programowaniu w języku PHP. Celem spotkania jest konsolidacja środowiska programistów PHP oraz propagowanie tego języka i związanych z nim technologii OpenSource. Wstęp na konferencję jest darmowy.

Konferencja skierowana jest zarówno do pasjonatów języka PHP, jak i osób nie mających dotychczas z nim kontaktu. W trakcie 8-godzinnego spotkania odbędzie się 5 wykładów, z których część będzie miała charakter praktycznych szkoleń.

Twórcami konferencji są hobbyści i pasjonaci ...
Więcej : Konferencja PHP w Poznaniu | Wyświetlone : 5564 | Odpowiedzi : 1


Zmienne w PHP

Więcej : Zmienne w PHP | Wyświetlone : 18964 | Odpowiedzi : 17


algorytmy potrzebne

Hej

Zacząłem znowu męczyć się z moim skrypcikiem php do tworzenia obrazków. Wiem, że jest gd i wogóle, ale funkcje 3d znajdujące się w niej nie zadowalają moich wymagań. Obecnie stanąłem przed problemem sortowania ścian, tak żeby rysować tylko te widoczne. Czy ktoś wie jak wygląda algorytm na wyznaczanie tego ?
Więcej : algorytmy potrzebne | Wyświetlone : 6787 | Odpowiedzi : 4


edycja tabeli mysql z poziomu php

Więcej : edycja tabeli mysql z poziomu php | Wyświetlone : 8150 | Odpowiedzi : 1


Galeria - kolejność zdjęć

Więcej : Galeria - kolejność zdjęć | Wyświetlone : 9877 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron