Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Menu główne

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Menu główne

Postprzez adrian450 » 25 października 2005, o 21:40

Jak zrobić takie menu główne np. mamy dwa tematy i w tym głównym menu chcemy zrobić odnośniki do tych poszczególnych tematów (dwóch róznych gier). Mniej więcej jest to tak klikamy na linka ale nie wyświetla nam się strona tylko to menu gdzie można wybrać na którą strone wejść: na temat1 czy temat2 i po kliknięciu wchodzi się na stronę o temacie2. Czy potrzebn jest do tego jakiś skrypt???
adrian450
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 czerwca 2005, o 07:19

Menu główne

Postprzez Reinmar » 25 października 2005, o 22:56

A słyszałeś kiedyś o znakach przystankowych? ;]

Z tego co zrozumiałem - tak. Dokładnie to JS.
Możesz to też rozwiązać tak, że przy każdym "kliknięciu" będzie się przeładowywała strona, ale raczej Ci się ten pomysł nie spodoba ;]

Na pytanie odpowiedziałem, więc na pewno jesteś zadowolony ;D
Reinmar
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 157
Dołączył(a): 6 września 2005, o 18:17


Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron