Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

niejasne zasady aktualizacji

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

niejasne zasady aktualizacji

Postprzez krzyst » 6 kwietnia 2004, o 12:02

:?:

Mam Pajączka 5 NxG v. 5.1.0 kupioną jesienią 2003 r..Na stronie http://www.creamsoft.com/pajaczek/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=116 brak jest opcji aktualizacyjnych dla takowych osobników :roll: .Natomiast na stronie http://www.creamsoft.com/pajaczek/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=118 zachęca się do pobrania aktualizacji dla legalnych użytkowników.
Czy mogę zainstalować tę aktualizację?Wobec w/w luki w opcjach aktualizacji mam obawę, czy nie zainstaluje mi się jakaś wersja czasowa.
krzyst
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 grudnia 2003, o 18:22

Postprzez sian » 6 kwietnia 2004, o 12:55

Można spokojnie aktualizować. Przy wykupionej wersji 5.1.0 darmowe aktualizacje przysługują aż do wersji 6.
sian
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2 listopada 2002, o 09:05

Postprzez platekr » 6 kwietnia 2004, o 14:04

Faktycznie nie wynika to bezpośrednio ze wspomnianego artykułu i warunków aktualizacji opisanych w sklepie, myślałem jednak, że jest to jasne, bowiem aktualizacje w ramach tego samego numeru głównego wersji (np. z 5.1.0 do 5.2.0 itp) zawsze były darmowe. Wystarczy pobrać nowy pełny instalator lub instalator aktualizacji (tylko jeśli posiada się już wersję 5.1.0) i zainstalować. Zaraz poprawię opis zasad aktualizacji, aby to było jasne.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron