Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

okno nawigatora

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

okno nawigatora

Postprzez galuu » 19 września 2012, o 16:45

znalazłem takie coś jak okno nawigatora wygląda całkiem ciekawie tylko dlaczego jak kliknie się na liście zaimportowane skrypty w który kol-wiek plik to wyskakuje błąd plik nie istnieje mimo że istnieje skrypt działa wiec wszystkie pliki się prawidłowo importują a pajączek nie potrafi tego znaleźć
podgląd pajączka także działa prawidłowo ???

ps. czy jest jakiś racjonalny powód zmuszania mnie do zmiany mojego hasła na form na tak skomplikowane abym go nie zapamiętał prawie za każdym razem wchodząc tu muszę przypominać hasło a jak nie mam pytań to potrafię zapomnieć o tym forum np pół roku

ps2. czy możliwe by było zlikwidować te kalambury podczas logowania gdy błędnie poda się hasło ileś tam razy np. nie mam pojęcia kto jest kierowcą f1
galuu
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 grudnia 2009, o 23:05

Re: okno nawigatora

Postprzez platekr » 20 października 2012, o 08:34

ad 1) Co do nawigatora, musiałbym zobaczyć fragment skryptu, który jest wyświetlany w nawigatorze i wtedy może mógłbym odpowiedzieć dlaczego program nie znajduje pliku. Przyczyn może być kilka np. plik na zdalnej ścieżce, itd...

ad 2 i ad 3) Zmianę hasła co jakiś okres mogę wydłużyć. Co do kalamburów, to lepsze to niż captcha, która staje się coraz bardziej nieczytelna wraz z rozwojem programów spamowych rozpoznających captcha. Pytania są proste, ale inne niż w spamerskich bazach stąd liczba fałszywych kont zakładanych na forum znacznie spadała. Pewnego dnia założonych zostało 100 kont spamerskich... :-] Teraz jest spokój. Czas obowiązywania hasła wydłużę. Aha, hasło można również zapamiętywać w przeglądarce.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron