Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem.

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem.

Postprzez Versatis » 5 listopada 2014, o 22:37

No i zakupiłem Pajaczka po długim użytkowaniu wersji 2000.... No i na starcie po instalacji mam problem... Strona sypie sie przy podglądzie. Nie mam pojecia jak to ugryść. Dodam tylko ze na drugim komputerze wersja demo oraz 2000 wyświetla bez problemów....
Strona powinna wyglądać tak http://ayo-meble.pl a wygląda tak w podglądzie Obrazek
Versatis
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 listopada 2014, o 21:56

Re: Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem.

Postprzez platekr » 7 listopada 2014, o 11:38

Wygląd to na brak CSSa, czyli arkusza stylów albo ścieżkę, która powoduje, ze dostęp do arkusza przez podgląd nie jest możliwy. Niestety z obrazka nic nie można ponad to wyczytać. Rzucenie okiem na kod było by bardziej pomocne.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Re: Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem.

Postprzez Versatis » 7 listopada 2014, o 20:14

Dzięki za pomoc. Szukałem problemu w programie a zwyczajnie pogubiłem pliki css. Pozdrawiam.
Versatis
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 listopada 2014, o 21:56


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron