Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Dwa pytania...

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Dwa pytania...

Postprzez xxBlaDe » 30 września 2004, o 17:02

1. Czy idzie wyłączyć znaczniki w trybie wizualnym. Chodzi o to aby mi się nie pokazywało np ze zrobiłem enter...
2. Nie wiem dla czego, ale Pajączek NxG Pro 5.3.0 Test strasznie obciaąża mi procesor. Nie raz musze czekać ok 30 sec zanim mi sie pokaze menu np jak nadusze prawym przyciskiem myszki na obrazek. (mam celerona 1.3, 512sdramu, Win XP Home + SP2)
xxBlaDe
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 września 2004, o 16:59

Postprzez xxBlaDe » 30 września 2004, o 19:48

Co do drugiego pytania, do chyba chodzi o to ze edytowalem dużą strone, jak włącze sam program to jest ok.

A mam takie pytanie, czy idzie wlaczyc jakos pasek formatowania tekstu (jesli takowy jest) takie cos jak np w wordzie, ze wybieram sobie od razu czcionki, rozmiar itp
xxBlaDe
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 września 2004, o 16:59

Postprzez lockoom » 30 września 2004, o 21:06

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron