Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Spory personalno mentalono rozgoryczeniowe

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Postprzez cattt » 4 października 2004, o 09:12

Ja pisalem. Na czacie w WP.Ktos szukal pomocy.Podalem link.Chociaz mnie nie chcieliscie pomoc.Moze sobie sam poradze.Tak na marginesie to życzyl bym niektorym mniej sasmouwielbienia a wiecej cierpliwosci.Bo moze nie wszyscy są tak wyedukowani.I Mogą miec problemy nawet z prostymi sprawami.Bo wszystko jest proste jak się wie jak to zrobic.Ale spoko. Tak ogolnie, podoba mi sie ta stronka,napewno jak rozwiąże moj problem z IEX będe zaglądał i z waszą pomocą dokończe zaczętą moją strnke.Oczywiście jeżeli wspłpraca polegająca na doradzaniu niewyedukowanemu w temace nie przyniesie ujmy.
POZDRAWIAM!
Cattt. :!:
cattt
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 września 2004, o 18:15

Postprzez lockoom » 4 października 2004, o 11:49

Wyznajemy taką zasadę, że jeśli nie umiemy pomóc to nie pomagamy. ;)
Przykro mi, że nie uzyskałeś tutaj oczekiwanej przez ciebie odpwiedzi, ale nie jesteśmy wszechwiedzący. Jeśli znamy odpowiedź piszemy, jeśli nie to zazwyczaj zostawiamy taki wątek bez odpowiedzi, ale nie wynika to z naszych złych chęci. W każdym razie trudno mi zrozumieć jak mogłeś pomyśleć, że nie chcemy ci pomóc?! Natomiast słowa o samouwielbieniu uważam po prostu za obraźliwe.
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez cattt » 6 października 2004, o 00:32

Milo mi, że zauwazyłes moją wypowiedz. Dzieki! Jednakże co do zrozumienia jej sensu. Mam sporo zastrzezeń.Po pierwsze, nie mam pretensji do nikogo, że nie mógł mi pomóc.
I nie jest mi z tego powodu przykro.Ponieważ ja też wszystkiego nie wiem.Jezeli czegoS nie wiem to pytam.Jezeli to Cie denerwuje to poprostu mogłes udać, że nie zauważyleś mojego pytania o pomoc.Również uważam, że brak odpowiedzi nie wynika ze złych chęci tylko wogule z ich braku.Aby zainteresować sie tym problemem.Natomiast stwierdzenie że slowo samouwielbienie jestt obrazliwe dowiaduje sie od Ciebie .Chociaż żyje już na tym świecie kilkadziesiat lat.Jeżeli to stwierdzenie tak bardzo Cię dotkneło ,,sory''.Użylem je w sensie takim, żeby więcej skupiać uwagę na samym problemie.A nie na formie.Rozumiem że przy Twojej wiedzy chcialbys jedynie komunikowac sie z ludzmi o podobnym stopniu zaawansowania. Jednakze musisz wziaść poprawkę na to że są też ludzie mniej wtajemniczeni czy też dopiero rozpoczynający parać się zagadnieniami, ogulnie mówiąc,związanymi z uzytkowaniem komputera.Wracajac do Twojej wypowiedzi ż ja Cię obrażam .Obrażasz mnie.I świadczy to jedynie o braku jakiej kolwiek tolerancji , zrozumienia dla osób mniej zorientowanych w problematyce komputerowej.Że Ci jest tródno zrozumieć.ROZUMIEM.Poprostu jestes zajęty tylko swoją osobą, swoim wizerunkiem,swoją promocją,swoją problematyką.A wszystko inne ktore wykracza poza to jest nieważne,nieistotne nie warte poświecenia czasu ani uwagi.Dlatego jeszcze roz dziękuję ,że wogule zauważyles mój post i znalazłes chwilę czasu .Chyba dlatego, żeby go zkrytykowac.Bo pytam o jakieś tam ,,pierdoly''.


Pozdrawiam
cattttt
nie mam tych wszystkich tytulów które bym mógł w tym miejscu wypisac dlatego powiem krótko.CZE. :!:
cattt
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 września 2004, o 18:15

Postprzez lockoom » 6 października 2004, o 09:24

Spróbuję jeszcze raz. Ostatni. Jeśli tego nie zauważyłeś my tutaj pomagamy ludziom i to zazwyczaj początkującym. Uparłeś się twierdzić, że zlekceważyliśmy twojego posta, bo zawierał zbyt banalne pytanie. Natomiast sytuacja jest inna my nie znaliśmy rozwiązania twojego problemu i dlatego nie odpowiedzieliśmy.
Do ataków ad persona w ogóle się nie odniosę, bo nie zwykłem oceniać ludzi po kilku wypowiedziach, a tym bardziej zaczynać na publicznym forum jakieś kłótnie.
Dodam może jeszcze, że nikt nam nie płaci za to, że tu piszemy. Robimy to z dobrej woli i w chwili wolnego czasu. To forum nie ma zbyt wielu stałych użytkowników wiec może się zdarzyć, że jakąś wiadomość po prostu przeoczymy.
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez lucas » 6 października 2004, o 10:13

Sory.. dość tego!! zeszliście kompetnie na Off -> daję Was w związku z tym na właściwe miejsce.

p.s. zgadam się z lockoom'em.. robimy to w wolnych chilach.. dla dobra "ludzkości" ... a wolnych chwil mamy raczej mało
lucas
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 448
Dołączył(a): 30 września 2002, o 20:22

Postprzez platekr » 6 października 2004, o 10:34

W imieniu swoim, jako właściciela serwisu, muszę przypomnieć, że forum to przede wszystkim miejsce na pomoc techniczną dotyczącą naszego oprogramowania. Dodatkowe tematy forum takie jak tworzenie stron, php, offtopic i inne, to miejsca wymiany poglądów przez naszych użytkowników, co nie oznacza, że czasami również nie staramy się pomóc. Robimy to w miarę własnych możliwości. Problem z przeglądarką MS Internet Explorer tak naprawdę nie jest związany ani z tworzeniem stron WWW, ani z żadną z technologii, które mają swoje miejsca na forum. Jeśli nikt nie potrafił udzielić na to pytanie odpowiedzi, to znaczy, że problem nie jest znany i może wynikać np. z konfiguracji komputera, obecności innych programów (np. firewalli blokujących popupy, etc). Właściwszym miejscem byłoby skierować pytanie do pomocy technicznej firmy Microsoft. Nie można oczekiwać, że ludzie, którzy DOBROWOLNIE i ZA DARMO pomagają w ramach tego forum będą na każde zawołanie. Tak, trzeba ich nawet za to doceniać! Wiele z tych osób, które pomagają tutaj w rozwiązywaniu nawet trywialnych problemów ma setki innych ciekawszych rzeczy do zrobienia. Lockoom to osoba, która chyba najbardziej udziela się na forum i zawsze jest gotowa do pomocy. Dysponuje on ogromną wiedzą, którą chętnie się dzieli z innymi, również początkującymi. Poproszę o trochę szacunku dla takich osób, choćby z racji posiadanej wiedzy. Można zrozumieć wybryki nastolatków wychowanych w świecie "chcę = muszę mieć", nie doświadczonych jeszcze życiem, ale gdy takie rzeczy pisze osoba starsza, to doprawdy nie wiem co o tym myśleć.

Co więcej, każdy z nas był kiedyś początkujący. Dla większości były to czasy, gdy Internet był jeszcze w powijakach, a podobnych forów i grup dyskusyjnych albo nie było, albo były trudno dostępne. Dlatego swoją wiedzę czerpaliśmy przede wszystkim z książek oraz własnych poszukiwań rozwiązań problemów, a nie stawiania nieprecyzyjnych pytań i oczekiwania, wręcz wymagania, że ktoś najpierw domyśli się o co chodzi, a potem udzieli szybkiej odpowiedzi. Swoich oczekiwań nie powinno się również motywować brakiem wiedzy. Jej minimum (umiejętność uruchomienia komputera i korzystania z Internetu) wystarcza bowiem do przynajmniej spróbowania poszukiwań odpowiedzi np. za pomocą wyszukiwarek internetowych. Początkującym mimo to staramy się pomagać. Nie są oni tutaj dyskryminowani. Wręcz przeciwnie. Dla takich osób powstaje FAQ, jest wyszukiwarka, są artykuły i tysiące odpowiedzi na forum. Trzeba choć trochę postarać się wyjść z samouwielbienia, aby to zauważyć...

Nie ma już nic do dodania. Temat zostaje zamknięty.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron