Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Automatyczne aktywowanie funkcji dynamicznego kodu

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Automatyczne aktywowanie funkcji dynamicznego kodu

Postprzez skorp » 7 października 2004, o 19:17

Mam wersje testowa NxG Professional 5.30

Nie dziala mi ten przycisk - tzn z tego co zrozumialem jak helpie pisze, powinno to uzupelniac po chwili bezczynnosci nazwe funkcji lub zmiennej w PHP. Jednak nic takiego sie nie dzieje! Dziala jedynie skrot ctrl + space. Co wiecej po wcisnieciu tego przycisku i przejsciu do ustawien programu (F8) i kliknieciu przycisku "zastosuj i zamknij" przycisk sie wylacza.

Czy jest to problem tylko w wersji testowej czy rowniez w zarejestrowanym produkcie? Jesli jest mozliwosc ustawienia tej opcji w inny sposob - np zmiana w rejestrze to prosze o odpowiedz jak to mozna zrobic (ktora to zmienna).

Pozdrawiam


Edit:

Zauwazylem ze uzupelnianie kodu nie dziala to dla wszystkich funkcji np "include()". Na przyszlosc przydalaby sie tez mozliwosc edycji takich gotowcow, bowiem zamiast "$_GET" lepiej by bylo wg mnie zrobic "$_GET[|]".
skorp
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 października 2004, o 19:09

Postprzez skorp » 4 grudnia 2004, o 14:30

zainteresowanie autorow wzruszylo mnie...

i pomyslec ze chcialem kupic ten program.. :(
skorp
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 października 2004, o 19:09

Postprzez januzi » 4 grudnia 2004, o 15:54

dynamiczne podpowiedzi dla znacznikow -> druga opcja od gory (dynamiczne podpowiedzi do znacznikow, wartosci, atrybutow)
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez skorp » 5 grudnia 2004, o 12:55

skorp
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 października 2004, o 19:09


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron