Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

wysokość ramki się zmienia gdy zmieniam rozmiar okna

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

wysokość ramki się zmienia gdy zmieniam rozmiar okna

Postprzez pl_izka » 20 października 2004, o 18:52

mam taki problem i nie wiem skąd się wziął.
w tabeli mam ramkę wewnętrzną:

<td colspan="5" rowspan="3"> <iframe name="ramka" src="ramka.html" height="100%" width="100%" frameborder="0"></iframe>

i podczas zmiany rozmiaru okienka przeglądarki (nieważne czy zmienię szerokość, czy wysokość, czy rozszerzę, czy zmniejszę), wysokość ramki zmniejsza się do jakichś 150 px. kiedy wezmę: refresh, strona wygląda tak jak powinna. Po każdej zmianie wielkości okienka, ramka wraca do niepożądanej (cały czas tej samej) wysokości. dodam jeszcze, że szerokość ramki nie zachowuje się w podobny sposób i działa dobrze.

czy gdzieś w kodzie mam błąd, czy przyczyna tego jest inna? uprzejmie proszę o odpowiedź bo ja nie mam zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić.


Pozdrawiam. :)
pl_izka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 sierpnia 2004, o 09:18

Postprzez lockoom » 20 października 2004, o 23:05

Możesz gdzieś umieścić przykładową stronę, na której występuje w/w problem?
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez pl_izka » 21 października 2004, o 00:51

Jako, że kod zaśmieciłby za bardzo forum (nie wiem, w którym miejscu może być błąd), umieściłam stronkę (w fazie tworzenia; na dzień dzisiejszy działają dwa pierwsze linki) na serwerze.

http://poradnik.pani.domu.w.interia.pl

dziękuję i pozdrawiam. :)
pl_izka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 sierpnia 2004, o 09:18

Postprzez mantis » 22 października 2004, o 01:14

mantis
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 78
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:20

Postprzez pl_izka » 22 października 2004, o 14:54

zmieniłam wysokość na wartość w pixelach i śmiga tak jak powinno. dziękuję bardzo. :D

Pozdrawiam. :)
pl_izka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 sierpnia 2004, o 09:18


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron