Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak mógł bym...

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Czy potrafisz programować w pascalu lub c/c++???

 
Liczba głosów : 0

Jak mógł bym...

Postprzez ORanGE » 22 listopada 2004, o 12:59

ORanGE
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 listopada 2004, o 12:28

Jak mógł bym...

Postprzez lockoom » 22 listopada 2004, o 16:22

Pajączek jest pisany w Delphi (Object Pascal).

Po raz nie wiem który powtarzam: można edytować własne posty. Również zmieniać opcje ankiety jak się wpisało bzdury. Już poprawiłem. Howgh
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Jak mógł bym...

Postprzez platekr » 22 listopada 2004, o 17:57

Ankieta dotyczy offtopic.

Co do programowania Pajączka, to sam dobieram sobie pracowników, a tym bardziej nie interesują mnie osoby, które nie mają poszanowania dla prawa autorskiego. Wątek zamknięty, temat zamknięty. Ostrzeżenie dla użytkownika. Za kontynuowanie wypowiedzi podobnych do wątków już skasowanych będziemy zmuszeni zablokować dostęp do serwisu.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron