Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

ankieta

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

ankieta

Postprzez kalu111 » 4 stycznia 2005, o 19:51

czesc. jestem poczatkujacym webmasterem i zabralem sie wlasnie do robienia strony. umiescilem na niej sonde i chciałbym , aby wyniki jej byly samodzielnie zapisywane i pokazywane na stronie, oczywiscie po kliknieciu na specjalny jakis tam link np"wyniki". da sie czy nie da sie. moze jakas wskazówka???? :o
kalu111
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 327
Dołączył(a): 30 grudnia 2004, o 15:38

ankieta

Postprzez blackcat » 4 stycznia 2005, o 20:25

I znów się trzeba domyślać...

W jaki sposób umieściłeś "sondę"? Wnioskuję, że utworzyłeś sobie normalny formularz w HTML'u i chcesz aby on działał jak sonda? Do tego dobrym rozwiązaniem jest PHP, ale skoro zaznaczyłeś, że jesteś początkujący to może warto skorzystać z jakichś darmowych systemów sond dostępnych w sieci (szukaj na Google.pl) i tam zwykle działa to tak jak ty właśnie chcesz, czyli po zagłosowaniu przenosi Cię do wyników. Często oczywiście link do wyników jest od razu umieszczony, albo masz do tego oddzielny kod, który umieszczasz gdzie Ci się to podoba.
blackcat
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 158
Dołączył(a): 25 października 2002, o 16:25

ankieta

Postprzez cherr » 5 stycznia 2005, o 01:54

cherr
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 171
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 15:03


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron