Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Objekt FLASH a z-index

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Objekt FLASH a z-index

Postprzez mantis » 5 stycznia 2005, o 00:13

mantis
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 78
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:20

Objekt FLASH a z-index

Postprzez cherr » 5 stycznia 2005, o 01:57

cherr
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 171
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 15:03

Objekt FLASH a z-index

Postprzez mantis » 5 stycznia 2005, o 16:29

mantis
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 78
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:20

Objekt FLASH a z-index

Postprzez mati_maniak » 5 stycznia 2005, o 18:23

mati_maniak
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 stycznia 2005, o 16:45

Objekt FLASH a z-index

Postprzez mantis » 5 stycznia 2005, o 20:46

mantis
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 78
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:20

Objekt FLASH a z-index

Postprzez mantis » 7 stycznia 2005, o 00:49

Tak się zastanawiam dlaczego ta część forum nazywa się w menu u góry strony "HTML i technologia FLASH" Skoro nie ma tutaj wsparcie dla flasha. A w sumie nawet nie pytam o tworzenie w nim tylko o Z-index. Hmmmm chyba się tego stąd nie dowiem :-(
mantis
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 78
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:20

Objekt FLASH a z-index

Postprzez sian » 7 stycznia 2005, o 01:00

Jak to nie ma wsparcia? Osz kurde a jeszcze przed chwilą było! Pewnikiem musiało na chwilę wyjść... Może poszło na flashkę? Henieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek! Kiedy wsparcie wróci? Co? No co ty! Jaki laxigen? Nie zaparcie a wsparcie głucholu! Nie wie. No i kicha - tego też się nie dowiemy - co za badziewne forum!


:mrgreen:
sian
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2 listopada 2002, o 09:05

Objekt FLASH a z-index

Postprzez mantis » 7 stycznia 2005, o 20:28

mantis
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 78
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:20

Objekt FLASH a z-index

Postprzez lockoom » 8 stycznia 2005, o 20:47

Obsługa flasha należy do przeglądarki i pluginu. Pluginy wyświetlejące np. strumienie video czy tak jak flash różne animacje całkowicie przejmują od przeglądarki wyświetlanie. W skrócie wydaje mi się, że się nie da.

Co do offtopica: to jest forum, na którym każdy wypowiada się dobrowolnie. Tematy poszczegolnych forów służą logicznej organizacji wątków. Jeśli ktoś ma pytanie zadaje je, a ci ktorzy znają odpowiedź i mają czas odpowiadają. Naprawdę nie rozumiem dlaczego wydaje ci się, że zadając pytanie na tym forum (albo jakiejś grupie dyskusyjnej) musisz uzyskać odpowiedź.
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Objekt FLASH a z-index

Postprzez mantis » 8 stycznia 2005, o 22:17

Aha toś mnie pocieszył :-( Ale nie szkodzi.

A co do offtopica to nie mam pozycji roszczeniowej a przynajmniej nie chcę żeby tak to wyglądało. Tylko dziwię się że nikt nie napisał nawet "Wiesz nie wiem jak to rozwiazać ale zapytaj na forum (i tutaj jakiś link)" w końcu wydaje mi się że ludzie na różnych forach działają i mają doświadczenie w choćby znajdywaniu nietypowych informacji.
mantis
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 78
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:20


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron