Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Pytanie o tworzenie strony logowania

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Pytanie o tworzenie strony logowania

Postprzez QaziQ » 7 stycznia 2005, o 00:35

Witam wszystkich jestem nowicjuszem jeżeli chodzi o pisanie w PHP.Jednak zależy mi żeby na mojej stronie zamieścić strone logowania , aby każdy z moich klientów mógł sprawdzić status zapłaty za abonament np. Jednak nie wiem jak to zrobić.Dodam że korzystam z Pajączka z Licencją i tam nie ma takich opcji :( lub ja o tym nie wiem :/ . Prosiłbym wszystkich którzy się w tym orientują , aby podali mi przykład jak takie coś można zrobić , lub podajcie mi jakieś linki z gotowymi przykładami lub gotowymi skryptami.Z góry serdecznie dziękuję .........

Podam swojego maila , może ma ktoś cos takiego , prosiłbym o przesłanie .:

[email protected]. Dzięki 4 ALL
QaziQ
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 13:28

Pytanie o tworzenie strony logowania

Postprzez januzi » 7 stycznia 2005, o 01:24

http://kess.snug.pl na przyklad
ale wydaje mi sie, ze jest na stronie pajaczka cos o logowaniu
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron