Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Program TV

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Program TV

Postprzez Kshyhoo » 25 listopada 2004, o 00:45

Chcialbym zdobyć skrypt Programu TV. Niestety, nie mam tyle wiedzy, żeby go samemu napisać :( Czy ktoś ma jakś pomysł?
Ostatnio edytowano 25 listopada 2004, o 09:15 przez Kshyhoo, łącznie edytowano 1 raz
Kshyhoo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 sierpnia 2004, o 18:29

Postprzez oscar » 25 listopada 2004, o 08:39

Witam!

Więcej szczegółów potrzebne :). To ma być stronka z możliwością aktualizacji przez Ciebie - z aktualnym programem TV? Czy coś innego??

Pozdro, Oscar
oscar
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9 lipca 2004, o 05:21

Postprzez Kshyhoo » 25 listopada 2004, o 09:15

Dokładnie... Stacje TV dostarczają program TV zapewne w plikach tekstowych, wystarczyłoby wrzucić to do katalogu i zrobić upload, php i mysql zrobiło by resztę. Myślę, że można by wyświetlać program w tabeli dla 3/4 stacji w poziomie, tak jak jest na stronach:
TELEMAGAZYN
PANORAMA FIRM

Jest ktoś, kto już "walczy" w tym temacie PROGRAM TV: KLUCZYK
Kshyhoo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 sierpnia 2004, o 18:29

Postprzez januzi » 25 listopada 2004, o 10:42

hmm ... pierwsze slysze, ale moze faktycznie ? (chociaz pewnie z to&owo trzeba recognita lub czyms innym wytargac calosc)
jesli pliki w jednym formacie, to sprawa zalatwiona, w przeciwnym wypadku trzeba by do kazdego oddzielnie pisac parsera.

patrzyles juz na http://hotscripts.com ? 5 tysiecy czy ilestam skryptow php, nic nie podpasuje ?
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Kshyhoo » 25 listopada 2004, o 11:14

Kshyhoo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 sierpnia 2004, o 18:29

Postprzez januzi » 25 listopada 2004, o 11:41

januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez kluczyk » 11 stycznia 2005, o 15:36

Witam dotarłem tu patrząc w logi , walcze z tym skryptem (tv.kluczyk.net) ale mialem troche problemów hostingowych. Serwis sie wkrótce pojawi . Co do skryptu to podstawowy skrypt jest bardzo prosty . Ważniejsze jest skąd brać program/ramówke TV . Jeżeli chodzi o TVP to udostępnia za darmo ale są przypadki ze stacje żadają pieniędzy za prawo publikowania ramówki. Nie wolno też pobierac programu np z wp.pl i umieszczac u siebie bo możecie zostać oskarzeni o kradzież . Ja mam program ze stacji i jest mi on przysyłany na maila w txt,xml,doc potem go obrabiam w sposób zrozumiały dla skryptu i umieszczam w serwisie.
kluczyk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 15:31

Postprzez Kshyhoo » 11 stycznia 2005, o 15:52

A udostępniłbyś kod? :)
Kshyhoo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 sierpnia 2004, o 18:29

Postprzez kluczyk » 11 stycznia 2005, o 16:28

A co Ci po kodzie jak nie bedziesz mial praw od stacji tv do programu .
Kod udostepnie po starcie serwisu czyli w lutym z drobnymi zmianami aby nie pokazywal tajemnic serwera (gdzie trzymam txtki z programem w jakim katalogu itd) oraz jak dorobie kilka funkcji teraz dopieszczam teraz trwa ,itp
kluczyk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 15:31

Postprzez Kshyhoo » 11 stycznia 2005, o 16:40

Chciałbym załapać ogólną zasadę, bo jestem na bardzo wczesnym etapie rozwoju, jeżeli chodzi o php :) Co do pobierania repertuaru, to mam pomysł, ale o tym na forum sza :)
Kshyhoo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 sierpnia 2004, o 18:29

Postprzez kluczyk » 11 stycznia 2005, o 17:15

kluczyk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 15:31

Postprzez Kshyhoo » 11 stycznia 2005, o 20:45

To zrozumiałe, dzięki za naprowadzenie.
Kshyhoo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 sierpnia 2004, o 18:29


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron