Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Długie ładowanie się strony

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Długie ładowanie się strony

Postprzez raqoo » 7 lutego 2005, o 18:23

Witam
Miałem strone (adres: www.szostka.knurow.prv.pl ) na bezpłatnym koncie onetu, ale z uwagi że nie podobał mi się ten pasek w jawie to przeniosłem na interie. W tym momencie zaczęły się schody mam odczucie że serwer interii chodzi wolniej pisałem do nich ale echo, znaczy się brak odpowiedzi. Gdyby to było moje wyłącznie wrażenie to bym nic z tym nierobił ale ludzie się skarżą.
Mam pytanie odnośnie parametru w head który odpowiada za '"keszownaie" strony, ja mam ustawione no-cache czy poprawiło by sprawe gdybym jednak zezwolił ? Jak myślicie, czekam na pomysły.
Pozdrowienia.
raqoo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 marca 2003, o 22:39

Długie ładowanie się strony

Postprzez lucas » 7 lutego 2005, o 21:47

napewno przyspieszy to ponowne ładowanie strony
w takim wypadku przeglądarka będzie pobierać dane z cache'i a nie z netu
ale i tak pierwsze ładowanie nie będzie zależne od tego parametru
a co do interii to fakt .. chodzi dramatycznie wolno
lucas
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 448
Dołączył(a): 30 września 2002, o 20:22


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron