Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

zgodnosc przegladarek

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

zgodnosc przegladarek

Postprzez kalu111 » 3 marca 2005, o 22:44

poszukuje informacji na temat zgodnosci przegladarek z css itp. W formie elektronicznej lub moze jakies tytuly ksiazek??
kalu111
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 327
Dołączył(a): 30 grudnia 2004, o 15:38

Postprzez platekr » 4 marca 2005, o 11:08

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez DEXTER:) » 4 marca 2005, o 17:37

Straciłem zaufanie do Pajączka, po tym, jak alarmował, że height i width nie są zgodne z przeglądarką IE6, było jeszcze kilka paranoi. (wersja 5.2)

Myślę, żę w miare dobre opracowanie jest tutaj.

Na przyszłość: po prostu wpisałem w google CSS+przeglądarki, pierwszy wynik i już.

Strzeżonego Pan Bóg strzeże :wink: - dlatego zerknij jeszcze do tego tematu - Sam mam na kompie 10 przeglądarek.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Postprzez platekr » 4 marca 2005, o 18:58

Informacje o wsparciu dla przeglądarek, które są w Pajączku, też powstawały na bazie konkretnego, rzeczowego źródła. Nie mam teraz linka, ale odszukam. Jeśli znajdziesz jakiś błąd, to zawsze możesz go zgłosić do poprawy.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez ___JOkER___ » 4 marca 2005, o 19:22

dlaczego w html pisze z błedami a przeglądarka czyta tak jak powinno byc?
___JOkER___
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 30
Dołączył(a): 1 marca 2005, o 21:36

Postprzez lockoom » 5 marca 2005, o 15:59

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron