Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Szablon? Include

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Szablon? Include

Postprzez Kapitan » 2 marca 2005, o 12:14

Witam. Mam taki banalny problem. Niezle sie z tym zakrecilem. http://www.creamsoft.com/pajaczek/index.php?name=P ... ht=include
Strona ma mniej wiecej taki sam uklad jak w linku powyzej. Jedyna roznica to brak naglowka, ktory "schodzi nieco" nizej i do ktorego ladowane sa "podmenu". Wyglada to tak. Po lewej mam menu z linkami - oparte na switch. W zalenosci od param. laduje do prawej komorki ("tresci" na schemacie) podstrone, a do "naglowka" dodatkowe "podmenu" tez na switch zmieniajaca podstrony w komorce "tresci". Teraz na tej podstronie pytam usera ile pol potrzebuje, aby wpisac dane jednym ciagiem. Wybiera z listy wciska generuj - skrypt ma za zadanie wygenerowanie powiedzmy 10 jednakowych formularzy (mniejsza o to, czemu maja sluzyc) no i tu pojawia sie problem, nie wiem co dalej. Jesli w formularzu dam action=nazwa_plikuz i dolacze w funkcji sprawdzajacej czy przycisk zostal nacisniety style itd - to wygeneruje mi sama podstrone, a mialby zostac taki sam uklad jak do tej pory czyli z lewa komorka zawierajaca menu podmenu w miejscu naglowka i tylko zmieniona "wygenerowana" podstrona. Gdzies popelniam blad. Prosze o podpowiedz.
Kapitan
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 83
Dołączył(a): 6 stycznia 2005, o 22:20

Postprzez Kapitan » 11 marca 2005, o 15:36

Kapitan
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 83
Dołączył(a): 6 stycznia 2005, o 22:20


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron